Çarşamba, Mart 21, 2018

Fatih Vatanspor'da Özcan istifa etti

Kadınlar futbolunda son yıllarda yaptığı başarılı çalışmalarla dikkatleri çeken Fatih Vatanspor’un Başkanı Suat Özcan, yaptığı yazılı açıklama ile görevinden istifa etti.


Fatih Vatan Lisesi mezunu olan kırmızı siyahlıların başkanı, yaptığı yazılı istifa açıklamasında, “Ben istifa eden diğer başkanlar gibi konuşmayacağım. Sağlık problemim yok. Enerjim ve gücüm eskisinden daha iyi durumda. Fatih Vatanspor’a çok emek verdim, bu Kulüp benim ailemdi, zira bu uğurda ailemi bile geri planda bıraktığım çok zamanlar oldu ancak iradenin ortadan kaybolduğu bir yerde başkan olmak demek yönetmek anlamına gelmiyor. Yönetemediğim Kulüpte kalıp, bir şeyleri yola koymak artık zor gözükür. Bu sebepten dolayı Fatih Vatanspor Başkanlığından istifa ettim” dedi.


Suat Özcan’ın, Fatih Vatanspor başkanlığından istifa etmesinin ardından, yönetim kurulu üyesi olduğu İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan ve Kadın Futbol Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğinden de istifa etmesi bekleniyor.

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...