Cuma, Mart 30, 2018

2. Amatör 31 Mart Cumartesi Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Gümüşpınar - Arnavutköy (Çatalca) 2-3

15:00 Ovayenice - Tem Terkos (Çatalca) 6-2
15:00 Subaşı - Anadolu Esenyurt (İzzettin) 2-1
15:00 Esenyurt Acar - Ormanlı Köyü (Esenyurt Belediye) 1-0
17:00 Esenyurt Kartal - Esenyurt Örnek İ.Y. (Esenyurt ld.) 2-7

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Haznedar İdman Ocağı - Sarıyer F.S.M. (Albayrak Suni Çim) 1-2
15:00 Seyrantepe Of - Poligon Fethiye (Seyrantepe) 4-0
15:00 Gençosman - Sarıyer Maden (Kazım Karabekir) 1-3
15:30 Alemdar - Şenlik Gençlerbirliği (Gazi Mahallesi) 2-4

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Yeni Ortabayır - Şehremini (Zara Ekinli) 2-1
15:00 Öz Y.Selim - Damlaspor (Albayrak Suni Çim) 1-2
15:00 Ateştuğla Spor - Zekeriyaköy (Bağcılar Bld. İstoç) 3-8

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Cankurtaran - Aslantepe (Fatih Mimarsinan Stadı ) 4-2

15:00 Esenler Turgutreis - İstanbul Sivas (Bayrampaşa İBB) 8-2
15:00 Yeşildirek - Cfs Bağcılar (Fatih Mimarsinan) 2-1
15:00 Gedikpaşa - Kemerburgaz (Halkalı Etap) 0-2
15:00 Tepebağ Kültür - Altınok  (Merkezefendi) 3-0

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Beştelsiz - Göktürk Saray (Merkezefendi) 1-1
15:00 Söğütlüçeşme Birlik - Sanayi Mahallesi (İfa) 4-1
17:30 Esenler Kentyıldız - Göktürkspor (İbb Esenler) 3-1

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kağıthane Çağlayan - Ayazağa Esen (Hasbahçe) 5-2
15:00 Avcılar 1903 Spor - Muratpaşa (Avcılar Atatürk) 3-10
15:00 Bayrampaşa Doğan - Yeşilılgaz (Bayrampaşa Bld.) 1-0

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Erenköy Gençlik - Özataşehir (Yenisahra) 7-1
14:30 Maltepe Fındıklı - Küçükbakkalköy (Gülsuyu Asım Kara) 5-2
14:30 Kavakpınar - Batı Ataşehir (Kaynarca) 3-1
16:00 Anadolu Üsküdar - Küçüksu Yeni Mah (Selimiye) 6-1

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Ataşehir Yonca - Selami Ali Yeşilsaha (Yenisahra) 2-5

14:00 Atlas Spor - Doğangüneş (Ümraniye Bld. Suni Çim) 8-2
16:00 Beykoz Elmalı  - Pendik Yenişehir Kartalları (Ortaçeşme) 3-0
16:00 Ataşehir Arena - Ted İstanbul Koleji (Yenisahra) 0-4
16:30 Balkan Yeşilbağlar - Girne Gençlik ( Kartal Yunus) 4-4

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Tunusbağı - Feneryolu ( Selimiye) 4-0

12:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Üsküdar Salacak (Dolayoba) 8-3
14:00 Üsküdar İcadiye - Çiğdemspor (Selimiye) 5-1
15:30 Sultan Mehmed Han - Harb-İş (İdealtepe) 0-4

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...