Cuma, Mart 30, 2018

Yeşil Esenyurtspor Türkiye Şampiyonası'nda

Türkiye U19 Şampiyonası İstanbul elemelerinde Yeşil Esenyurtspor, Ataşehir Çamolukspor’u 4-1’lik skorla geçerek adını finallere yazdırdı.


Bir önceki aşamada Reşitpaşaspor’a penaltılarla elenen Esenyurt ekibiyle Bağlarbaşıspor’a normal sürede 3-0 yenilen Ataşehir Çamolukspor Beyoğlu Stadı’nda karşılaştı. Rakibine 4-1’lik üstünlük sağlayan Yeşil Esenyurtspor bileti kapan ekip oldu. Yeşil Esenyurtspor alt yapısı bu sezon U14’ten sonra U19’da da Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazanmış oldu.


Yeşil Esenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Demir “800 bin nüfuslu Esenyurt ilçemizi temsil edecek teknik kadromuzu, sporcu kardeşlerimizi, kulüp personelimizi, desteklerini hiç bir zaman eksik etmeden yanımızda olan yönetim kurulumuzu ve bizleri yanlız bırakmayan taraftarlarımızı tebrik eder ayrıca Esenyurt Belediyesi Spor Müdürü Yusuf Ocak ve ekibine, maddi ve manevi desteklerini hiç bir zaman eksik etmeyen Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Ali Murat Alatepe’ye ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız” dedi.


Muhabir: Burhan Gürkan


 


Hiç yorum yok:

Arapgirspor'un BAL isyanı

Pandemi döneminde amatör liglerin sonlandırılması ve ardından yaşanan süreç bazı takımların tepkisini çekti. Malatya Bölgesel Amatör 1. Ligi...