Cuma, Mart 23, 2018

2. Amatör 24 Mart Cumartesi Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Çanakça - Öz Örencik Köyü ( Çatalca) 2-3

15:00 Kumburgaz - Karaağaç ( Celaliye Kemal Karasu) 2-0
15:00 Haraççıspor - Beylikgücüspor ( Hadımköy) 1-0
15:00 Gökçeali - Silivri Kadıköy ( İzzettin) 2-3
15:00 Gümüşyaka - Çakılköy ( Silivri)1-0


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kabakça - Karacaköy Bld. ( Çatalca Stadı ) 1-1

13:00 Alipaşa - Doğa Hospital Yeşilkent ( Silivri Müjdat Gürsu) 2-3
15:00 5 Mevsim Gençlik - Akörenköy (Şehit Erdem Özçelik) 0-0



5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Molla Aşkı - Güzelhisar ( Fatih Mimarsinan) 0-4

15:00 Büyükdere - Esentepe Şahin ( Göktürk) 3-5
15:00 İstanbul Gümüşhane - Çeliktepe Ümit (Yahya Kemal) 4-1
15:00 Sarıyer Yeni Mahalle - Yenişehir ( Sarıyer Bld. Çayırbaş) 5-1


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Çınaraltı Spor - Bağcılar Evren (Çayırbaşı) 4-0

15:00 Nişanca Gençlik - Sarıgöl Birlik ( Alibeyköy) 7-1
15:00 Bahçelievler İ.Y. - Çelikspor ( İfa) 0-0
15:00 Gop.Şemsipaşa - Ihlamurdere Spor ( Kazım Karabekir) 2-5
17:00 Esenyurt İncirtepe - Bağcılar G.Gücü ( Esenyurt Belediye) 2-1


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Cerrahpaşa - Halkalı ( Namık Sevik) 4-0

17:00 İ.T.Ü. - Emirgan ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) 2-4


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Bağcılar Asil Kartal - Halilrıfatpaşa (Mahmutbey) 2-10

15:00 Gümüşdere - Etiler Kartalspor ( Bahçeköy) 1-3
15:00 İgdaş - Fişekspor ( Yıldıztabyav 1-0
18:30 R.Hisarı - Balat Yeşilova (Çilekli) 1-4


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Merter - Fatih ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye) 3-1

14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - Eyüp Çırçır İmar ( Nurtepe) 1-2
15:00 İstanbul Gençlergücü - Y.Güneş ( Gazi Mahallesi) 2-2


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Taçspor - Fk 1864 ( Dudullu) 3-1

15:30 Çekmeköy Çarşı - Anadolu Kartalları ( Alemdağ) 1-1
16:00 Sapanbağları - Ataşehirgücü ( Kartal Yunus) 1-0
16:00 İstanbul Ataşehirspor - Atalar ( Maltepe Başıbüyük) 2-4


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Hasanpaşa - Kirazlıtepe ( Gülsuyu Asım Kara) 7-1

14:00 Haydarpaşa Demir - Marmara Karayolları ( Çakmak) 0-1
14:00 Üsküdar Çınarspor - Tuzla Mimarsinan ( Selimiye) 2-3
15:00 Maltepe Belediye - Fetih Kelkit ( Maltepe Bld. İdealtepe) 1-3
15:00 Beykoz İncirköy - Beykoz Göllü Köyü ( Ortaçeşme) 0-4


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ




12:00 Acıbadem Üsküdar - Öz Karacaahmet ( Selimiye) 0-2
14:30 1453 Maltepe Gençlik - Erenköy Acar ( Gülsuyu Asım Kara) 2-1
14:30 Kozyatağı - Selamsız ( Yenisahra) 2-4
16:00 Ferahspor - Adalar ( Selimiye) 1-7


Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...