Pazartesi, Mart 26, 2018

Sefaköy Kartalspor Yener Dayı ile devam

Küçükçekmece ilçesinin en köklü amatör spor kulüplerinden Sefaköy Kartalspor, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut başkan Yener Dayı yeniden seçilerek bir anlamda güven tazeledi.


Sefaköy Kartalspor kulüp merkezinde gerçekleşen kongrenin Divan Başkanlığını Ali Bican, Katip üyeliklerine Güven Şakar ve Arda Utku Dayı seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir-gider hesap raporu ile tahmini bütçe okundu. Müzakereler sonrasında raporlar ayır ayrı onaylandıktan sonra oy birliği ile yönetim kurulu ibra edildi. Divan başkanlığı gözetiminde yapılan seçimlerde Siyah beyazlıları başarıya taşıyacak yeni yönetimi seçimi yapıldı. Kongere üyelerin güvenoyunu alan mevcut başkan Yener Dayı yeniden seçilerek güven tazeledi.


Hedef Süper Amatör Lig
Başkan Yener Dayı ”Öncelikli hedefimiz önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’e çıkacak bir takım oluşturmak ve alt yapıya önem vererek A takımda oynayacak oyuncuların yetişmesini sağlamaktır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da en büyük gücümüz taraftarlarımız olacak. Taraftarlarımızın da destekleri ile birlikte eski güzel günlerimizi yakalayacağımıza inanıyorum. Tek yürek tek yumruk olduğumuz sürece bileğimizi kimse bükemez. Başarı birlik ve beraberlikten geçiyor. Bunu en güzel şekilde sağladığımız taktirde başarıyı yakalarız” diye konuştu.


YENİ YÖNETİM KURULU
Asil üyeler: Yener Dayı, M.Cem Özer, Naci Çavuşlar, Sadık Tatlıyüz, Muhittin Yıldırım, Rasim Aksoy, Yunus Güldüren.
Yedek Üyeler: Soner Dayı, Serdar Kasap, Vahit Tanrıverdi, Utku Dayı, Kemal Can, Oğuz Çavuşlar, Fikret Gül
Denetleme Kurulu Asil: Öner Dayı, Sadıkbalkaya, Erol Torun
Denetleme kurulu Yedek: Muammer Demirçoğlu, Güven Şakar


Haber: Yılmaz Aktepe


 


Hiç yorum yok:

'BAL'da futbolcu-kulüp arasındaki sistem arızalı'

TFF Konya İl Temsilci Yardımcısı İbrahim Karabacak “Ülkemizde amatör futbol liglerinin başlayamaması noktasında salgınla mücadele analizi” b...