Pazartesi, Mart 26, 2018

Yerel Futbol Sitesi 12 yaşında

Yayın hayatına 25 Mart 2006'da başlayan Yerel Futbol Sitesi 12 yılı geride bıraktı.Dile kolay 12 sene.... 


O dönem Radikal Gazetesi'nde muhabir olan bendenizin 3. Lig terfi maç sonuçlarını paylaşmak, gittiği 3. Lig ve amatör küme karşılaşmalarından izlenimlerini paylaşmak üzere 'amatorfutbol.blogspot.com' adresinde yayına başlayan Yerel Futbol ilk olarak 'Efkan's Football Lair' (Efkan'ın Futbol İni) adıyla kısa süre yayın yapmış, akabinde bir süre de 'Amatör Futbol' ismiyle devam ettikten sonra, yayın akışında 2. Lig ve 3. Lig'e de yer verdiği için 'Yerel Futbol' isminde karar kılmıştır.


2012'den bu yana birçok kişinin gelip geçtiği, sürekli 'neden bizim maça gelmiyorsunuz' sorularının muhatabı, iki server patlatan, sayısız talihsizlik yaşayan, bir kez mahkemeye verilen, 7 ödül töreni düzenleyen, her tören sonrası en az bi 10 kişinin küstüğü, ekip toplantılarında kutularca Tuana Meyve suyu tüketilen (Halen yaşıyoruz!), imkansızlıktan yeri geldiğinde eşimin bile skor girdiği, yerel basın olduğumundan mütevellit değerli büyüklerimizin "aslında takip etmediği" ancak ne hikmetse içeriğinden de hep haberdar olduğu Yerel Futbol, inşallah daha nice seneler devam edecektir. En azından temennim o yönde.


Herkese çok teşekkürler


 


Efkan Bucak,
Site Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni (Evet halen sitedeyim ve halen sahibiyim. Hatırlatayım dedim)


 


Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...