Pazar, Mart 25, 2018

2.Amatör 25 Mart Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00:00 Anadolu Esenyurt - Ovayenice (Esenyurt Belediye) 1-1
14:00:00 Ormanlı Köyü - Subaşı (Karacaköy) 1-1
15:00:00 Arnavutköy - Esenyurt Acar (Bolluca) 1-3
15:00:00 Tem Terkos - Esenyurt Kartal (Terkos) 3-2
15:00:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Gümüşpınar (Esenyurt Belediye) 3-2

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30:00 Sarıyer F.S.M. - Seyrantepe Of (Çilekli) 3-2
12:30:00 Sarıyer Maden - Haznedar İdman Ocağı (Çayırbaşı) 3-1
13:00:00 Eroğlu - Alemdar (Merkezefendi) 6-2
15:00:00 Şenlik Gençlerbirliği - Gençosman (İbb Şenlikköy) 3-0

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45:00 Zekeriyaköy - Mecidiyeköy Tayfun (Çayırbaşı) 0-2
12:30:00 Şehremini - Öz Y.Selim (Namık Sevik) 2-1
14:00:00 Damlaspor - Altınyıldız (Bayrampaşa İBB) 1-0

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00:00 Aslantepe - Yeşildirek (Sadabad) 1-4
12:30:00 Altınok - Gedikpaşa (Fatih Mimarsinan) 1-2
14:00:00 Cfs Bağcılar - Tepebağ Kültür (Mahmutbey) 2-2
15:00:00 İstanbul Sivas - Cankurtaran (Bağcılar Bld. İstoç) 3-1
15:00:00 Kemerburgaz - Esenler Turgutreis (Şehit Osman Yumuk) 7-2

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00:00 Selvispor - Beştelsiz (Merkezefendi) 6-2
13:30:00 Göktürkspor - Söğütlüçeşme Birlik (Göktürk) 5-1
15:30:00 Göktürk Sarayspor - Esenler Kentyıldız (Göktürk) 1-1

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00:00 Güneşli - Avcılar 1903 (Mahmutbey) 3-2
13:00:00 Ayazağa Esen - Samatya (Alibeyköy) 5-1
15:00:00 Yeşilılgaz - Kağıthane Çağlayan (Merkezefendi) 4-1
16:00:00 Muratpaşa - Bayrampaşa Doğan (Bayrampaşa İBB) 1-0

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00:00 Küçükbakkalköy - Anadolu Üsküdar (Dudullu) 0-4
14:00:00 Şile - Erenköy Gençlik (Şile) 9-1
15:30:00 Küçüksu Yeni Mah - Kavakpınar (Çavuşbaşı) 0-2
15:30:00 Özataşehir - Maltepe Fındıklı (İdealtepe) 0-4

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00:00 Doğangüneş - Beykoz Elmalı (Selimiye ) 2-8
15:00:00 TED Koleji - Ataşehir Yoncaspor (Paşabahçe) 3-0
15:00:00 Pendik Yenişehir Kartalları - Balkan Yeşilbağlar (Çamlık) 0-7
15:30:00 Girne Gençlik - Ataşehir Arena Spor (Başıbüyük) 4-1
16:00:00 Selami Ali Yeşilsaha - Atlas Spor (Selimiye) 2-4

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30:00 Harb-İş - Tunusbağı (Gülsuyu Asım Kara) 0-4
15:00:00 Çiğdemspor - Sultan Mehmed Han (Ortaçeşme) 10-0
16:00:00 Üsküdar Salacak - Üsküdar İcadiye (Çakmak) 2-2
16:00:00 Feneryolu - Pendik Doğan (Yenisahra) 3-2


 

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.