Pazar, Mart 11, 2018

Bölgesel Amatör 11 Mart Pazar Programı

Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


1.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Derikspor - 1955 Batmanspor 3-1
13:00 Diyarbakır Yolspor - 1960 Silopispor 3-1
13:00 Erciş GK Bld. - Ağrı 1970 SK 0-0
13:00 Muş Spor FC - Siirt İl Özel İdare 1-2
13:00 Tatvan Gençlerbirliği - Bağlar Belediyespor 0-14
13:00 Yüksekova Belediyespor - Mardin 47 Spor 3-0

2.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:30 Adıyaman 1954 SK - Elazığ Yolspor 3-2
13:30 Dersimspor - Erdağ İnşaat Dumlupınarspor 8-1
13:30 Malatya Yeşilyurt Belediye Spor - 62 Pertekspor 1-1
13:30 Siverek Belediyespor - Şehit Kamil Belediyespor 2-0
13:30 1920 Maraşspor - İnönü Üniversitesi 0-0
14:00 GMH Hankendispor - Ş.Urfa 11 Nisan 0-4

3.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Artvin Hopaspor - Karlıova Yıldırımspor 5-0
13:00 Bahçecikspor - Yakutiyespor 2-2
13:00 Çatıksuspor - Kendirli Belediye Spor 0-3
13:00 Çayelispor - Kelkit Bld.Hürriyet 3-3
13:00 Iğdır Aras - Hekimoğlu Doğan 2-0
13:00 Zağnosspor - Kars 36 Spor 0-3

4.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Atakum Belediyespor - Yeni Amasyaspor 3-0
14:00 Çarşambaspor - Turhalspor 2-0
14:00 Sinopspor - Şarkışla Belediyespor 0-0
14:00 Sivas Demirspor - Ladik Belediyespor 0-1
14:00 Ünye 1957 - Görelespor 2-0

5.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Belen Belediyespor - Kayseri Şekerspor 0-0
14:00 Ceyhanspor - Yozgatspor 1959 FK 0-0
14:00 Kilis Belediyespor - 7 Mart Kadirli Demir 2-3
14:00 Nevşehirspor GK - Arsuz Karaağaç 1967 2-0
14:00 68 Aksaray Belediyespor - Kürkçülerspor 3-0

6.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bartınspor - Devrek Belediyespor 3-1
14:00 Çubukspor F.A.Ş. - Yeniçağaspor 2-0
14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor - MKE Kırıkkalespor 3-0
14:00 Keçiören Bağlumspor - 100.Yıl Soğuksuspor 6-0
14:00 Kırşehir Belediyespor - 1074 Çankırıspor 2-0

7.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bucak Bld.Oğuzhan - Anamur Belediyespor 3-1
14:00 Isparta Davrazspor - Gölhisarspor 3-0
14:00 Kepez Belediyespor - Manavgat Belediyespor 1-1
14:00 Konya Ereğlispor - Akşehir Spor 0-0
14:00 Mut İdmanyurdu Belediye - Medcem Silifke Bld. 1-0
14:00 Sarayönü Belediyespor - Karaman Belediyespor 1-1
14:00 Serik Bld. - Manavgatspor 6-1

8.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Dikili Çandarlıgücü - Yatağanspor 1-1
14:00 Kuşadasıspor - Bozdoğan Belediyespor 2-0
14:00 Ortaca Belediye - Sökespor 1-0
14:00 Sandıklıspor - Denizli Kale Belediye3-0
14:00 Sarayköy 1926 FK - Çal Belediyespor 2-1
14:00 Torbalıspor - Ödemiş Spor 4-2
14:00 Uşak Vefaspor - Şuhut Hisar Bld. 0-1

9.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Alaşehir Belediyespor - Somaspor 0-1
14:00 Ayvalıkgücü Belediyespor - Havran Fatih Bld. 4-1
14:00 Bornova Yeşilovaspor - Balya Belediyespor 2-0
14:00 Çayırovaspor - Belediye Derincespor 0-1
14:00 Modafenspor - Çiğli Belediyespor 1-3

10.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Anadolu Üniversitesi - Tavşanlı Moymulspor 2-0
14:00 Beyköy Bld. - Alibeyköy 2-3
14:00 Bozüyük Vitraspor - Eskişehir Kurtuluş 2-0
14:00 Feriköy - Çengelköyspor A.Ş. 1-0
14:00 Tavşanlı Linyitspor - Kütahya Dumlupınar Ünv. 2-0
14:00 Yeşilköyspor - Kaynaşlı Belediyespor 2-1

11.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bursa Zaferspor - Kestel Belediyespor 0-1
14:00 Kartal Bulvarspor - Beylerbeyi 0-4
14:00 Maltepespor - Beylikdüzüspor 3-0
14:00 Nilüfer Erdemlispor - İnegöl Kurtuluş 2-1


12.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Çerkezköy 1911 - Yeni Çanspor 3-2
14:00 Gaziosmanpaşa - Altınova Belediyespor 2-0
14:00 Lüleburgazspor - Edirnespor 1-5
14:00 Sultangazispor - Çekmeköy Bld Alemdağ 2-1
14:00 Uzunköprüspor - Çorluspor 1947 2-0
14:00 Yalova Kadıköyspor - Çıksalınspor 2-1

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...