Cumartesi, Mart 03, 2018

2. Amatör Lig 3 Mart Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Gümüşpınar - Ovayenice ( Çatalca Stadı ) 1-4
13:00 Anadolu Esenyurt - Esenyurt Örnek İ.Y. (Esenyurt Bld.) 3-0
14:00 Ormanlı Köyü - Arnavutköy (Karacaköy) 3-1
15:00 Subaşı - Tem Terkos ( Çatalca Stadı ) 3-2
18:30 Esenyurt Acar - Esenyurt Kartal (Esenyurt Bld.) 5-1



4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Poligon Fethiye - Şenlik Gençlerbirliği (Çayırbaşı ) 0-1
12:00 Sarıyer F.S.M. - Sarıyer Maden (Çilekli) 1-0

15:00 Seyrantepe Of - Eroğlu (Seyrantepe) 0-1
15:00 Haznedar İdman Ocağı - Alemdar (Albayrak Suni Çim) 2-3



6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 İstanbul Artvin - Damlaspor ( Kanarya) 1-11
14:00 Zekeriyaköy - Şehremini (Bahçeköy) 0-4

15:00 Altınyıldız - Yeni Ortabayır ( Fatih Mimarsinan) 0-0
16:30 Öz Y.Selim - Mecidiyeköy Tayfun (Esenler Bld.) 2-5



8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14.30 Gedikpaşaspor - Yeşildirekspor (Halkalı Etap) 1-3
15.00 İstanbul Sivasspor - CFS Bağcılarspor (İSTOÇ) 1-4
15.00 Tepebağ Kültürspor - Cankurtaranspor (Merkezefendi) 7-1
16.00 Kemerburgazspor - Altınokspor (Kemerburgaz) 2-1
18.30 Esenler Turgutreis SK - Aslantepespor (Esenler) 1-2


 


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15.00 Sanayi Mahallesi SK - Göktürkspor (Yahya Kemal) 1-0
15.00 Söğütlüçeşme Birlikspor - Beştelsizspor (İFA) 5-3
00.00 Gürzaferspor - Göktürk Sarayspor 0-3 H
00.00 Güngören Doğuşspor - Selvispor 0-3 H



12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10.30 Çağlayanspor - Avcılar 1903 SK (Hasbahçe) 3-1
13.00 Altınaslarspor - Muratpaşaspor (Bayrampaşa Bld) 1-5
15.00 Ayazağa Esenspor - Yeşil Ilgazspor (Zara Ekinli) 1-4
15.00 Samatyaspor - Güneşlispor (Namık Sevik) 1-8



14. GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14.00 Anadolu Üsküdar - Erenköy Gençlik (Selimiye)2-0
14.30 Kavakpınarspor - Şilespor (Kaynarca) 1-1
15.00 Küçüksu Yenimahalle - Küçükbakkalköy (Ortaçeşme) 1-1
16.00 Batı Ataşehirspor - Öz Ataşehirspor (Başıbüyük) 4-3



16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12.00 Selami Ali Yeşil Saha - Yenişehir Kartalları (Çakmak) 2-0
12.30 Ataşehir Arenaspor - Elmalıspor (Dudullu) 2-5
14.30 TED İstanbul Koleji SK - Girne Gençlik (Paşabahçe) 2-0
15.30 Balkan Yeşilbağlarspor - Atlasspor (Kartal Yunus) 3-1
16.00 Ataşehir Yoncaspor - Doğangüneşspor (Yenisahra) 4-1



18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12.00 Tunusbağıspor - İcadiyespor (Selimiye) 1-2
14.00 Feneryoluspor - Harb işspor (Yenisahra) Yağmur dolayısı ile tatil
15.00 Rüzgarlıbahçespor - Çiğdemspor (Kavacık) 3-5
15.00 Pendik Doğanspor - Salacakspor (Dolayoba) 1-1
15.00 Sultan Mehmed Han - P.571 V.Şahingücü (İdealtepe) 1-11

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...