İstanbul Süper Amatör Lig'de 23 Kasım 2014 Pazar günü oynanacak karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.
1.GRUP
12.00 Subaşı-Kartal Çavuşoğlu (İhsaniye) 4-2
12.30 Tophane Tayfun-Albayrak (Seyrantepe) 1-1
14.15 Esenyurt-Kocasinan (Esenyurt Bld.) 0-1
14.15 Vefa-Tunaspor (Namık Sevik) 2-1
14.15 Kağıthane-Irmakspor (Hasbahçe) 0-0
14.15 Bağlarbaşı-Bostancı (Yenisahra) 3-1
3.GRUP
12.30 Çamlıca-Gümüşsuyu (Spor Akademisi) 4-1
14.15 Öz Alibeyköy-Ataşehir Çamoluk (Alibeyköy) 0-6
14.15 Yahya Kemal-İstanbul Kastamonu (Yahya Kemal) 1-3
14.15 Alemdağ-Reşitpaşa (Alemdağ) 1-0
14.15 Öz Trabzonlular-Hasköy (Merkezefendi) 3-2
14.15 Küçükköy-Feriköy (Çayırbaşı Seyircisiz) 4-1
5.GRUP
10.45 Damlaspor-Güneşli (Merkezefendi) 2-6
14.00 Ayazağa-Gülsuyu (Ayazağa Atatürk) Tehir
14.00 Şilespor-Kulaksız Okspor (Şile) 3-1
14.15 Ömerli Köyü-Yamanspor (Hadımköy) 7-4
14.15 Zara Ekinli-Çağlayan Gençlerbirliği (Zara Ekinli) 4-0
14.15 Taksim-Kocamustafapaşa (Feriköy) 1-0
6.GRUP
12.30 Osmaniye İstiklal-Silivri Alibey (Bakırköy Bld.1) 2-1
14.15 İçerenköy İdman Yurdu-Sultanbeyli (İçerenköy) 1-3
7.GRUP
12.30 Batı Trakya-Yeniköy (Merkezefendi) 3-0
14.00 Okmeydanı Fetih-Örnektepe (Okmeydanı Fetih) 0-0
14.15 Mecidiyeköy-Sultangazi Esentepe (Seyrantepe) 1-1
14.15 Selimiye-Beykoz (Selimiye) 2-1
14.15 Kartal Belediyespor-Esenyurt İncirtepe (Kartal Yunus) 2-3
14.15 Mimarsinan-Beşyüzevler (Fatih Mimarsinan) 0-5
YEREL FUTBOL SİTESİ
1.GRUP
12.00 Subaşı-Kartal Çavuşoğlu (İhsaniye) 4-2
12.30 Tophane Tayfun-Albayrak (Seyrantepe) 1-1
14.15 Esenyurt-Kocasinan (Esenyurt Bld.) 0-1
14.15 Vefa-Tunaspor (Namık Sevik) 2-1
14.15 Kağıthane-Irmakspor (Hasbahçe) 0-0
14.15 Bağlarbaşı-Bostancı (Yenisahra) 3-1
3.GRUP
12.30 Çamlıca-Gümüşsuyu (Spor Akademisi) 4-1
14.15 Öz Alibeyköy-Ataşehir Çamoluk (Alibeyköy) 0-6
14.15 Yahya Kemal-İstanbul Kastamonu (Yahya Kemal) 1-3
14.15 Alemdağ-Reşitpaşa (Alemdağ) 1-0
14.15 Öz Trabzonlular-Hasköy (Merkezefendi) 3-2
14.15 Küçükköy-Feriköy (Çayırbaşı Seyircisiz) 4-1
5.GRUP
10.45 Damlaspor-Güneşli (Merkezefendi) 2-6
14.00 Ayazağa-Gülsuyu (Ayazağa Atatürk) Tehir
14.00 Şilespor-Kulaksız Okspor (Şile) 3-1
14.15 Ömerli Köyü-Yamanspor (Hadımköy) 7-4
14.15 Zara Ekinli-Çağlayan Gençlerbirliği (Zara Ekinli) 4-0
14.15 Taksim-Kocamustafapaşa (Feriköy) 1-0
6.GRUP
12.30 Osmaniye İstiklal-Silivri Alibey (Bakırköy Bld.1) 2-1
14.15 İçerenköy İdman Yurdu-Sultanbeyli (İçerenköy) 1-3
7.GRUP
12.30 Batı Trakya-Yeniköy (Merkezefendi) 3-0
14.00 Okmeydanı Fetih-Örnektepe (Okmeydanı Fetih) 0-0
14.15 Mecidiyeköy-Sultangazi Esentepe (Seyrantepe) 1-1
14.15 Selimiye-Beykoz (Selimiye) 2-1
14.15 Kartal Belediyespor-Esenyurt İncirtepe (Kartal Yunus) 2-3
14.15 Mimarsinan-Beşyüzevler (Fatih Mimarsinan) 0-5
YEREL FUTBOL SİTESİ
15 yorum:
ayazaga - gulsuyu maci tff tarafindan iptal edildi
Çamlıca 4-1Gümüşsuyu
Ömerli Köyü : 3 - 1 : Yamanspor
İlk Yarı Sonucu
Ömerli Köyü : 4 - 2 : Yamanspor
Dk. 60
Saldır küçükköyüm
Ömerli Köyü : 5 - 3 : Yamanspor
Dk.65
Ömerli Köyü : 6 - 3 : Yamanspor
Dk.75
Gooooooolll beee küçükköyüm...2. Feriköy... 1
Ömerli Köyü : 6 - 4 : Yamanspor
Dk.85
Yanıtla
Şampiyon KÜÇÜKKÖYÜM
Ömerli Köyü : 7 - 4 : Yamanspor
Dk.90
Forza KÜÇÜKKÖY
KÜÇÜKKÖY 2.ferikoy 1.
Ömerli Köyü : 7 - 4 : Yamanspor
Maç Sonucu
Küçükköy...3 feriköy ...1
Yorum Gönder