Pazartesi, Haziran 03, 2024

Tamer Canbaz'dan Güzelcespor'a veda


Gelecek sezon İstanbul 1. Amatör Lig'de yer alacak olan Güzelcespor'un kurucu başkanı olan, uzun yıllar sarı siyahlı kulübü yöneten ve Büyükçekmece ekibinin adeta sembolü olan Tamer Canbaz'dan veda... Hafta sonu yapılan genel kurulda aday olmayan ve koltuğunu teslim eden Tamer Canbaz Güzelcespor'a veda etti.

Canbaz yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"1991 yılında Kurucu Başkanı olarak başladığım Güzelcespor'un sevdası her gelen gün ile birlikte büyüdü büyüdü ve Yıl 2024 e geldi. 80'li ve 90'lı yıllarda futbolcu olarak, 1991 yılından bugüne kadar da her kademesinde hizmet etmekten büyük onur ve gurur duyduğum, Güzelce Spor Kulübümden, 02.06.2024 Tarihi itibariyle resmi olarak ayrılıyorum. 2 Haziran 2024 günü saat 16.00 da yapılacak Olağanüstü Genel Kurulda, Güzelce'nin iki değerli evladı Hüseyin Aydın ve Ali Elbaş, büyük bir özveri ve sorumluluk alarak aday oldular. 

Bugüne kadar, Güzelce Spor'a çok çok önemli hizmetler yapan, maddi-manevi katkı sunan (O kadar çok ki, isimleri atlarım diye yazmıyorum) tüm dostlarımıza ve kamu ve resmi kurumlarda görev yapan Başkan ve Müdürlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Bu uzun ve meşakkatli süreçte binlerce çocuğa ve gence katkı sunmaya gayret ettik. Bir o kadar da özel ve güzel insanlar tanıdım. Bu onur ve gurur dolu yılları bana yaşatan Güzelce Spor Kulübü, inanıyorum ki, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi, TÜRKİYE Cumhuriyeti  ile ilelebet payidar kalacaktır. 

Değerli Sporseverler, ve Güzelce Spor Ailesi, benim hakkım varsa hepinize Helal olsun, Bana ve Kulübüme hakkınız elbette vardır. Sizden de son isteğim, Hakkınızı helal etmenizdir. Hoşçakalın, Sağlıcakla kalın. Sevgi ve saygılarımla..."

Öte yandan Güzelcespor'un son genel kurulunda başkanlığa Ali Elbaş seçildi.

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.