Çarşamba, Haziran 05, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 5 Haziran 2024 Çarşamba Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...

1. Grup
17.00 Seymenköyspor-Terkosspor (Silivri) 3-2

2. Grup
15.00 Kamilobaspor-Üstün FK (Celaliye) 5-1
15.00 Beycilerspor-İzzettinspor (Silivri) 3-0
15.00 S.Ortaköyspor-İ.Arenaspor (Ortaköy) 6-1
17.00 Gümüşpınarspor-Subaşıspor (Celaliye) 0-2
17.00 Yeşil Esenyurtspor-Jenerikspor (Esenyurt) 4-0 

4. Grup
15.00 Güneşlispor-O.Fetihspor (Mahmutbey) 0-2
15.00 Trabzonspor-İ.Gençlergücü (Etap) 7-1
17.00 Ç.İmarspor-İMÇ Sakaryaspor (Rami) 3-0
--.-- Ambarlıspor-KK Mevlanaspor 0-3 h
--.-- Kıraçspor-Bakırköy GSK 3-0 h

5. Grup
15.00 Fişekspor-Kemerburgazspor (İBB B.Paşa) 3-0 h
17.00 Harmantepespor-Bağcılarspor (Beyoğlu) 1-5

6. Grup
15.00 Topçularspor-M.Tayfunspor (Rami) 0-5
15.00 Arnavutköyspor-Beylikdüzü İY (Terkos) 9-3
16.00 5 Mevsim GSK-Üçyüzlü Esengücü (Başakşehir) 0-2
16.00 Fevzi Çakmak FK-Z.Yıldızspor (Küçükköy) 1-4
--.-- 1453 İstanbul-Gürzaferspor 3-0 h

7. Grup
17.00 Sefaköyspor-Teraziderespor (S.Kartal) 1-2

8.Grup
13.00 Bezirganbahçespor-T.Birlikspor (Etap) 1-4 
17.00 Çayırgücü-Şişli Anadoluspor (İBB B.Paşa) 4-0
17.00 B.Yenidoğanspor-Hasköyspor (B.Paşa Bld) 2-0
18.00 İkitelli Köyiçi-Çağlayan GB (Başakşehir) 1-2
--.-- Haraççıspor-İncirtepespor 0-3 h

10. Grup
13.00 B.Doğanspor-Olimpiyatspor (B.Paşa Bld) 3-5
15.00 Es.Kartalspor-Gedikpaşaspor (Esenyurt) 3-3
17.00 1923 Özkanspor-Ihlamurderespor (Çayırbaşı) 4-2
17.00 Sivasspor-KM Paşaspor (Mahmutbey) 1-1
--.-- B.Güneşlispor-Bomontispor 0-3 h

11. Grup
17.00 Öz Yarımburgazspor-Yenişehir SK (Etap) 1-12

12. Grup
13.00 Kosova Güçspor-Nurtepespor (S.Kartal) 1-2
15.00 Altınokspor-Tokatspor (Mimarsinan) 3-1
15.00 MŞ Paşaspor-1863 Boğaziçi SK (Beyoğlu) 3-2
15.00 Altınaslarspor-EZA Spor (B.Paşa Bld) 1-4
17.00 Suceyin&Yeşilyayla-Emeksanspor (Avcılar) 4-0

14. Grup
13.00 Giresunspor-Ç.Zümrütspor (İBB B.Paşa) 1-4
13.00 Atışalanıspor-Kuzey Akınspor (Rami) 0-3 h (İki takım da sahaya gelmesine karşın ev sahibi ekip lisanslarını ibraz edemedi)
15.00 Uskumruspor-S.Çiftliğispor (Çayırbaşı) 2-0
17.00 Y.S.Selimspor-Avcılar 1903 SK (Mimarsinan) 0-3
--.-- K.Atakentspor-Boğaziçispor 0-3 h

15. Grup
13.00 Poyrazköy GSK-Rasathanespor (Beykoz) 1-2

16. Grup
15.00 Tunçspor-İcadiyespor (Başıbüyük) 1-2
16.00 Anadolu Kavağıspor-Koşuyoluspor (Beykoz) 0-3

18. Grup 
13.00 Zümrütevlerspor-Boğaziçi 1907 (Gülsuyu) 2-4
15.00 Çınarspor-Kozyatağı İY (Selimiye) 5-0
16.00 Yavuztürkspor-Yoncaspor (Kanlıca) 5-6
17.00 İdealtepespor-Elçispor (Başıbüyük) 3-1

20. Grup
13.00 Salacakspor-Çorumspor (Selimiye) 0-4
15.00 1453 Maltepe GSK-Ağvaspor (Gülsuyu) 0-0
15.00 Tuzla Anadoluspor-Pendik Yenişehir GSK (Tuzla Bld) 6-1
15.00 Sarıgazispor-Libadespor (Sarıgazi) 2-0

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.