Pazar, Haziran 02, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 2 Haziran 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...


2. Grup
15.00 S.Ortaköyspor-Üstün FK (Ortaköy) 3-0 h
15.00 İ.Arenaspor-Beycilerspor (Silivri) 1-4
15.00 İzzettinspor-Yeşil Esenyurtspor (İzzettin) 2-6
15.00 Jenerikspor-Gümüşpınarspor (Güzelce) 2-3
15.00 Subaşıspor-Kamilobaspor (Çanakça) 1-0

4. Grup
13.00 Kıraçspor-KK Mevlanaspor (K.Çekmece) 3-0 h
14.30 İ.Gençlergücü-Güneşlispor (Güngören) 3-3
17.00 O.Fetihspor-Ç.İmarspor (O.Fetih) 6-3
--.-- Bakırköy GSK-Trabzonspor 0-3 h
--.-- İMÇ Sakaryaspor-Ambarlıspor 3-0 h

6. Grup
13.00 M.Tayfunspor-Fevzi Çakmak FK (Y.Tunaoğlu) 3-0 h
15.00 Arnavutköyspor-Gürzaferspor (Terkos) 3-1
15.00 Beylikdüzü İY-Topçularspor (Celaliye) 1-5
15.00 Z.Yıldızspor-5 Mevsim GSK (H.Doğan) 1-4
17.00 Üçyüzlü Esengücü-1453 İstanbul (Cebeci) 5-0

8. Grup
12.30 Tozkoparan Birlik-Çayırgücü (Güngören) 5-1
15.00 İkitelli Köyiçi-Şişli Anadolu (Başakşehir) 1-0'ken 75'te konuk ekip çekildi.
15.00 Çağlayan GB-B.Yenidoğanspor (Hasbahçe) 5-2
17.00 İncirtepespor-Bezirganbahçespor (Esenyurt) 1-2
--.-- Hasköyspor-Haraççıspor 3-0 h

10. Grup
13.00 Es.Kartalspor-Bomontispor (Esenyurt) 4-4
13.00 Olimpiyatspor-B.Güneşlispor (İBB B.Paşa) 3-3
15.00 Gedikpaşaspor-Sivasspor (Etap) 3-0
15.00 KM Paşaspor-Sarıyer 1923 Özkanspor (N.Sevik) 2-0
16.00 Ihlamurderespor-B.Doğanspor (Çilekli) 5-1

12. Grup
15.00 Suceyin&Yeşilyayla-Tokatspor (Avcılar) 2-1
15.00 G.Emeksanspor-Kosova Güçspor (Parseller) 4-3
15.00 Nurtepespor-Altınaslarspor (Nurtepe) 2-1
15.00 1863 Boğaziçi-Altınokspor (Çayırbaşı) 0-1
17.00 EZA Spor-MŞ Paşaspor (N.Sevik) 4-1

14. Grup
13.00 Avcılar 1903-Uskumrumspor (Avcılar) 3-4
15.00 Kuzey Akınspor-Giresunspor (Esenyurt) 5-0
17.00 Ç.Zümrütspor-Y.S.Selimspor (Örnektepe) 10-1
18.00 Boğaziçispor-Atışalanıspor (Çilekli) 6-0
--.-- K.Atakentspor-Sultançiftliğispor 0-3 h

16. Grup
15.00 Fetih Kelkitspor-Tuzla Orta Mahalle (Esatpaşa) 4-5
17.30 Koşuyoluspor-Tunçspor (Selimiye) 2-1
--.-- Ferahspor-S.Yenidoğanspor 3-0 h
--.-- Dragosspor-Anadolu Kavağıspor  0-3 h
--.-- İcadiyespor-Soğanlıkspor 3-0 h

18. Grup
14.30 Kozyatağı İY-Kemahspor (Başıbüyük) 4-0
16.00 K.Elçispor-Zümrütevlerspor (Yunus) 4-1
17.00 Boğaziçi 1907-Çınarspor (Kanlıca) 1-2
17.00 Yoncaspor-İdealtepespor (Esatpaşa) 2-7

20. Grup
13.00 Çorumspor-Tuzla Anadoluspor (Kanlıca) 1-5
13.00 Libadespor-1453 Maltepe GSK (Esatpaşa) 5-2
15.00 Ağvaspor-Salacakspor (Şile) 3-0 h
16.30 P.Yenişehir GSK-Kirazlıtepespor (Kaynarca) 1-1

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.