Cumartesi, Haziran 01, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 1 Haziran 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor

1. Grup
15.00 Terkosspor-Kabakçaspor (Terkos) 3-2
15.00 Kavaklıspor-Prestij Atletik (Silivri) 9-1
--.-- Seymenköyspor-Akörenspor 3-0 h
--.-- Celaliyespor-Çakılköyspor 3-0 h
--.-- Istrancaspor-Yeşilkentspor 0-3 h

3. Grup
15.00 Yalıköyspor-Öz Nakkaşspor (Karacaköy) 2-5
15.00 Çantaköyspor-Çeltikköyspor (Değirmenköy) 3-0
--.-- Gençobaspor-B.Düzü Demirspor 0-3 h
--.-- S.Mimarsinanspor-İhsaniyespor 3-0 h

5. Grup
15.00 Bağcılarspor-Zekeriyaköy GSK (Mahmutbey) 3-0 h
15.00 Çırçırspor-S.Çeşme Birlikspor (Mimarsinan) 0-4
15.00 Öz Yavuzselimspor-Fişekspor (İBB B.Paşa) 1-6
15.00 Kemerburgazspor-Taksimspor (Kamerburgaz) 0-1
--.-- Harmantepespor-Ispartakulespor 3-0 h

7. Grup
13.00 A.Esenspor-Sefaköyspor (Ayazağa) 3-0 h
13.00 Şafak 76 SK-MK Paşaspor (Mahmutbey) 1-1
15.00 Alemdarspor-Feshanespor (Küçükköy) 1-0
17.00 GOP Barbarosspor-Mollaaşkıspor (İBB B.Paşa) 0-3
17.00 Teraziderespor-Esenkent İY (B.Paşa Bld) 7-2

9. Grup
15.00 Şenlikköy GB-Piyalepaşaspor (Şenlikköy) 8-2
15.00 Ulusspor-Yenidoğan Güneşspor (Çilekli) 3-5
15.00 B.Paşa Demirspor-Şehzadebaşıspor (B.Paşa Bld) 2-3
15.00 Samatyaspor-Bağcılar Cemspor (N.Sevik) 6-1
--.-- Gümüşpalaspor-İst.Atakentspor 0-3 h

11. Grup
15.00 Yeşilcespor-Öz Yarımburgazspor (M.Sancak) 7-4
15.00 Z.Burnu 1957-Muratpaşaspor (H.Doğan) 2-1
17.00 Yenişehir SK-İTÜ (Beyoğlu) 5-1
--.-- Es.Gümüşhanespor-Abbasağaspor 3-0 h
--.-- G.Doğuşspor-Kadimspor 0-3 h

13. Grup
13.00 Balkanspor-Haznedarspor (Yeşilova) 2-3
13.00 Balıkyoluspor-Ceylanspor (Esenyurt) 0-5
15.00 A.Hürriyetspor-Kilyosspor (Nurtepe) 3-0
15.00 Sütlücespor-Altınayspor (Beyoğlu) 7-1
17.00 Bağcılar G.Gücü-Özgenspor (Mahmutbey) 0-7

15. Grup
13.30 Sancaktepe Bld-Kuzguncukspor (Sarıgazi) 0-4
14.30 Feneryoluspor-Harb İşspor (Kartal 75.Yıl) 2-1
15.00 M.Rauf LSK-Poyrazköy GSK (Esatpaşa) 1-2
16.30 Aydınlıspor-Heybeliadaspor (Tuzla Bld) 7-4
--.-- K.Atlasspor-Rasathanespor 0-3 h

17. Grup
14.00 Doğan Güneş-Örnekspor (Selimiye) 3-11
16.00 M.Kültürspor-Taşdelenspor (Gülsuyu) 2-1
18.00 Altınşehirspor-V.Tayfunspor (Beylerbeyi) 0-6
19.00 Ataşehir Arenaspor-Yenisahraspor (Esatpaşa) 2-0
--.-- Çavuşoğluspor-Bostancıspor 0-3 h

19. Grup
15.00 Altınordu İY-Hekimbaşıspor (Yunus) 3-1
15.00 Acıbadem Üsküdar-Esatpaşaspor (Beylerbeyi) 0-7
16.00 Güllübağlarspor-Esenkentspor (Kaynarca) 7-0
16.00 S.Yeşilsahaspor-İyi Gençlikspor (Selimiye) 4-8

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.