Pazartesi, Mart 13, 2023

Şifaspor'da Karakaya'dan son maç öncesi camiaya çağrı


İstanbul 1. Amatör Lig'de sahasında Fetih Kelkitspor ile 1-1 berabere kalan Tuzla Şifaspor'da son hafta deplasmanda oynanacak Kanlıcaspor maçı büyük önem kazandı.

Son haftaya takipçisi Erenköy Acarspor'un 2 puan önünde lider giren Şifaspor bu maçı kazandığı takdirde mutlu sona ulaşacak. Şifaspor Teknik Direktörü Gökhan Karakaya tüm Tuzlaları son hafta kendilerine destek olmaya çağırdı.

Karakaya yaptığı yazılı açıklamada "Tuzla Şifaspor'un, semtinin tüm gönüldaşlarına, temsilcilerine, Tuzla ilçemizin bireylerine bu mücadelede ihtiyacımız var. Bugün değilse hangi gün Şifa Mahallesi'ne sahip çıkacaksınız? Tüm ilçemize çağrıda bulunuyoruz. Tüm semt sakinlerimizi, Tuzlalıları kuruluşu 1998 olan, önemli bir geçmişi olan Şifaspor'a desteğe davet ediyoruz. Biz Tuzla Şifaspor camiası olarak hedeflerimize ulaşmak için son 90 dakikada tek yürek olacağız. Tuzlalıların da yanımızda olacağına yürekten inanıyoruz" dedi.

Hiç yorum yok:

Kavacıkspor salladı ama yıkamadı

Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda genç kadrosu ile kalan maçlarında futbol adına sahaya güzellikler yansıtabilme düşüncesindeki Kavacıkspor, g...