Cumartesi, Mart 18, 2023

Pablo Bartin Batalla Bölgesel Amatör Lig'de


Bölgesel Amatör Lig 14. Grup'ta mücadele eden Nilüfer Belediyespor'da Başkan Tamer İşler, Bursaspor'un eski futbolcusu Pablo Martin Batalla ile teknik direktör olarak anlaştıklarını resmen duyurdu. 

Yapılan açıklamada şöyle denildi;

"Bursaspor'umuzun efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla'yı Bursaspor'umuzun efsane Başkanı rahmetli İbrahim Yazıcı’ya adını yaşattığımız Stadı’nda kavuşturuyoruz. Kulübümüz gelecek sezon planlamaları doğrultusunda ‘’Teknik Direktörlük’’ görevi için Pablo Martin Batalla ile 3 yıllık anlaşma sağlamış ve sözleşme imzalamış bulunmaktayız. 

Futbolculuk kariyer basamaklarını adım adım çıkarak efsane olan Pablo Martin Batalla’ya yeni teknik direktörlük kariyerinde başarılar dileriz. Pablo Martin Batalla’nın kulübümüzde tecrübe edinerek efsane hoca olarak Bursamızın hiç bir zaman vazgeçilmeyecek değeri olan Bursasporumuzun başında da birgün teknik direktör olarak görme arzumuz en büyük temennimizdir."

Haber: Ahmet Mestan

Hiç yorum yok:

Kavacıkspor salladı ama yıkamadı

Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda genç kadrosu ile kalan maçlarında futbol adına sahaya güzellikler yansıtabilme düşüncesindeki Kavacıkspor, g...