Salı, Mart 14, 2023

Merkezefendi liderliğini korudu


İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta lider Merkezefendispor ile üçüncü Beykoz İdman Yurdu'nun mücadelesinden kazanan çıkmadı: 1-1.

Merkezefendi Stadı'ndaki maçı Onur Can Dolgun yönetti. Ev sahibi Merkezefendispor 10. dakikada penaltıdan Fatih Eren Kurtuluş'un golüyle öne geçti. Konuk takım buna 58'de Eray İrencin ile yanıt verdi.

Merkezefendispor, takipçisi Galataspor'un da haftayı puan kaybıyla kapatmasının ardından zirvedeki yerini korurken, Beykoz İdman Yurdu'nu da 3 puan arkasında tutmayı başardı.

Haber: Bilgin Budun-Çiya Özdemir

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Maçın hakem'indende bahsedin. Hakem üç'lüsü resmen merkezefendi sporu önünü kesti ve katletti, verilmeyen 3 net penaltı ve beykoz idmanyurdu lu 2 futbolcu yüzde beşyüz kırmızı kartlarını es geçen bir hakem triosu vardı sahada.

Adsız dedi ki...

Hakemin berbat yönetimini de yazsaydınız, merkezin verilmeyen 3 net penaltı ve beykoz idmanyurdu'ndan atılması gereken 2 futbolcu yu oyunda tutan yanlı ve eyyam dolu hakem yönetiminde de bahsetseydiniz keşke, enazından futbolseverleri bilgilendirmiş olurdunuz.

Kavacıkspor salladı ama yıkamadı

Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda genç kadrosu ile kalan maçlarında futbol adına sahaya güzellikler yansıtabilme düşüncesindeki Kavacıkspor, g...