Salı, Mart 14, 2023

İyi Gençlikspor yeni sezona iddialı giriyor


Tarihinde ilk kez İstanbul 2. Amatör Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Sancaktepe İyi Gençlikspor’un yeni sezona iddialı bir kadroyla girmek için kolları sıvadığı öğrenildi.

Kalabalık bir futbolcu kadrosuyla ilk antrenmanını yapan Sancaktepe İyi Gençlikspor'dan yapılan açıklamada "Yeni sezonda, öncelikle sakatlık olmadan güzel bir sezon diliyoruz ve tüm takımlara başarılar diliyoruz.  Sancaktepe halkına ve taraftarlarımıza güzel bir sezon yaşatmak istiyoruz. Hayırlı olsun diyor ve tüm takımlara başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

Genel Kaptan Serkan Sarışahin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Yeni futbol sezonuna 40 kişilik kalabalık  bir kadro ile başlamış bulunmaktayız. Denemeye aldığımız oyuncular var bunları gördükten sonra kadromuzu 27'ye düşüreceğiz. 25-26 Mart'ta başlayacak resmi lig maçlarına kadar yoğun bir çalışma programı uygulayacağız. Bu dönem haftada üç antrenman ve hazırlık maçları yaparak lige en iyi şekilde hazır olmak arzusundayı" dedi.

Ömer Kadir Sarı, Murat Can Nart (Haydarpaşaspor)
Metin Ozan Kar (Valide Tayfunspor)
Onur Akyüz (Kartal Yunusspor)
Uğur Özdemir (Hereke Yıldızspor)
Onur Yıldırım (Küçükbakkalköyspor)
Furkan Karakuş (Taşdelenspor)
Batuhan Öksüz (Çaykurspor)
Hikmetullah Toğrol (Ağrı Gençlerbirliği)
Tanju Tepe (Atalarspor)
Muhammet Yusuf Acun (Pendik Yenişehir)

Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Kavacıkspor salladı ama yıkamadı

Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda genç kadrosu ile kalan maçlarında futbol adına sahaya güzellikler yansıtabilme düşüncesindeki Kavacıkspor, g...