Çarşamba, Mart 08, 2023

İstanbul 1. Amatör Lig 8 Mart 2023 Çarşamba Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de 20. hafta karşılaşmaları bugün oynanacak...



4. Grup
14.00 Kadırgaspor-Hamidiyespor (N.Sevik) 6-1
15.00 THY-Bahçeköyspor (Şenlikköy) 9-0
15.00 Avcılar GB-Muradiye GB (Avcılar) 3-6
15.00 Öz Yarımburgazspor-B.Paşa Demirspor (Halkalı) 2-3
Yarın
13.00 Vardarspor-Beştelsizspor (N.Sevik)

5. Grup
15.00 Tepebağ Kültürspor-Karadolapspor (Merkezefendi) 3-0
15.00 Kanaryaspor-Başakşehir Kartalspor (Kanarya) 2-3 
16.00 Altınyıldızspor-Etiler Kartalspor (N.Sevik) 1-4
--.-- Yeşildirekspor-Bağcılar Gençlergücü 3-0 h
--.-- Esentepe Adıyamanspor-Piyalepaşaspor 3-0 h



7. Grup
12.00 İMÇ Sakaryaspor-Ulutepespor (N.Sevik) 0-3 h
15.00 Eroğluspor-Sanayi Mahallesi (H.Doğan) 1-2
15.00 25 Çatspor-Kastamonuspor (Z.Ekinli) 0-1
17.00 Merterspor-Azimspor (Bakırköy 2) 2-1 
17.00 Şafak 76 SK-Florya Asspor (Mahmutbey) 1-2


8. Grup
15.00 Havataşspor-Güngörenspor (Albayrak) 0-2
15.00 Ramispor-İTÜ (Bahariye) 0-0
15.00 MŞ Paşaspor-İkitelli Köyiçi SK (Örnektepe) 4-5
15.00 Söğütlüçeşmespor-Yeni Yüzyılspor (İFA) 0-4
17.00 Gelişimspor-Çankırı Marufspor (Beyoğlu) 4-5




13. Grup
13.00 Girne Gençlik-V.Tayfunspor (Başıbüyük) 0-2
15.00 M.Karayollarıspor-Gümüşsuyuspor (Bulvar) 1-3 
15.00 Dolayobaspor-Ortadağspor (Dolayoba) 0-1
15.00 M.Yıldızspor-Yeldeğirmenispor (Başıbüyük) 1-2
15.00 Sarıgazispor-Adalarspor (Sarıgazi) 0-2


14. Grup
12.00 Taşdelenspor-Esenkentspor (Alemdağ) 1-1
13.00 Beykoz Yenimahalle-Kavakpınarspor (Kanlıca) 1-6
13.00 Sancaktepespor-P.Çamlıkspor (Sarıgazi) 2-5
15.00 Heybeliadaspor-Sultanbeylispor (K.75.Yıl) 3-5
15.00 Tuzla 1954 SK-Yakacıkspor (Orhanlı) 1-0
16.00 Üsküdar Anadolu-Karabekirspor (Selimiye)  4-3



15. Grup
14.00 Tunusbağıspor-Tuzla Şifaspor (Selimiye) 1-4
15.00 Kanlıcaspor-1923 Esenkentspor (Kanlıca) 0-0
15.00 Kaynarcaspor-Elmalıspor (Kaynarca) 1-2
16.00 Fetih Kelkitspor-Tuzla GB (Esatpaşa) 2-1
--.-- Kartal Yunusspor-Hekimbaşıspor 0-3 h
--.-- Sancaktepe Ziganaspor-Erenköy Acarspor 0-3 h

16. Grup
12.00 Anadolu Üsküdar-İdealtepespor (Selimiye) 3-2
13.00 Küçükbakkalköyspor-Çekmeköyspor (Esatpaşa) 1-5
15.00 Kurtköyspor-Gülensuspor (Çamlık) 3-0 h
15.00 Çavuşoğluspor-Tuzla Anadoluspor (Yunus) 3-1
15.00 Çiğdemspor-P.Kaynarcaspor (Paşabahçe) 1-0
15.00 İnkılapbirspor-İstanbul Esnafspor (Dudullu) 0-1

5 yorum:

Adsız dedi ki...

Havatas 0 gungoren spor 2

Adsız dedi ki...

Sogutlucesme 0 yeniyuzyil 4

Adsız dedi ki...

Fetih Kelkit skor yokmu

Adsız dedi ki...

Safak maçı kaç kac

Adsız dedi ki...

Gelisimspor 2 maruf 2

İshaklı, Şile Yıldız maçından 3 puan bekliyor

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği  TFF Bölgesel Amatör Ligde müthiş bir başarıya imza atan Beykoz İshaklıspor'da Cuma günü Beykoz Stadın...