Pazar, Ocak 22, 2023

İstanbul 1. Amatör Lig 22 Ocak 2022 Pazar Programı


İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...

 

SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLAYIN


2. Grup

12.30 Karacaköy Bld-Esenyurtspor (Değirmenköy) 0-3
14.30 Gümüşyakaspor-BÇM Sinanspor (Değirmenköy) 0-2
14.30 Yeniköy 1924 SK-Alibeyspor (Terkos) 3-4
14.30 Kumburgazspor-Tahtakale Kartalları (Celaliye) 3-3
--.-- Öz Nakkaşspor-Yeşil Esenyurtspor 0-3 h

4. Grup
12.30 Vardarspor-Kadırgaspor (N.Sevik) 1-2
13.00 Bahçeköyspor-Beştelsizspor (Kemerburgaz) 7-2
15.00 Esenlerspor-Hamidiyespor (Bakırköy 2) 3-5
16.00 THY-Bayrampaşa Demirspor (Şenlikköy) 7-0
16.00 Avcılar GB-Öz Yarımburgazspor (Avcılar) 3-2



6. Grup
10.45 Rumeli Kavağıspor-Şişli Yaylaspor (Çayırbaşı) 8-3
12.30 Trabzon 1453 SK-KM Paşaspor (Mahmutbey) 2-0
13.00 Çeliktepespor-Kayaşehirspor (Yeşilce) 2-4
14.30 Damlaspor-Topkapıspor (H.Doğan) 1-2
14.30 Altınaslarspor-Okmeydanı Fetihspor (B.Paşa Bld) 0-1



8. Grup
10.45 Gelişimspor-Söğütlüçeşmespor (Zara Ekinli) 2-0
12.30 Güngörenspor-İTÜ (Güngören) 3-2
14.30 Aksarayspor-İkitelli Köyiçi SK (N.Sevik) 3-1
14.30 Havataşspor-Yeni Yüzyıl Gençlik (Albayrak) 1-1
14.30 Ramispor-MŞ Paşaspor (Bahariye) 7-1



10. Grup
10.45 Yenişehirspor-Teraziderespor (Beyoğlu) 0-9
10.45 Filizspor-Reşitpaşaspor (Yeşilova) 0-0
10.45 Haydarspor-Bağcılar İSTOÇ (N.Sevik) 2-1
14.30 Şişli Gençlik-Neslişahspor (Y.Tunaoğlu) 1-6
15.00 Şirintepespor-Yücespor (Yeşilce) 2-1



12. Grup
14.30 Hasköyspor-Yahya Kemalspor (Beyoğlu) 3-5
14.30 Emirganspor-Çapaspor (Bahçeköy) 2-1
14.30 Mahmutbeyspor-Şirinevlerspor (Mahmutbey) 0-3
16.30 Küçükpazarspor-Merkez Kayaşehirspor (N.Sevik)  6-1
16.30 T.Bereketlispor-Zaferspor (Yeşilova) 1-0



14. Grup
12.30 Üsküdar Anadolu-Taşdelenspor (Selimiye) 6-1
13.00 Heybeliadaspor-Karabekirspor (Kartal 75.Yıl) 1-2 
13.00 Sultanbeylispor-P.Çamlıkspor (S.Beyli Bld) 2-3
13.00 Tuzla 1954 SK-Esenkentspor (Orhanlı) 5-0
14.00 Beykoz Yenimahalle SK-Sancaktepespor (Kanlıca) 1-0
15.00 Yakacıkspor-Kavakpınarspor (Bulvar) 2-2



16. Grup
13.00 İdealtepespor-P.Kaynarcaspor (Başıbüyük) 3-3
14.30 Anadolu Üsküdar-Çekmeköyspor (Selimiye) 2-4
14.30 Gülensuspor-Tuzla Anadoluspor (Gülsuyu) 1-2
15.00 K.Bakkalköyspor-İnkılapbirspor (Esatpaşa) 0-1
15.00 Çavuşoğluspor-Çiğdemspor (Yunus) 1-1
16.00 Kurtköyspor-İstanbul Esnafspor (Çamlık) 0-1

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Gelisimspor 2 sogutlucesme 0

Adsız dedi ki...

Gungoren 3 itu 1 devam ediyor

Adsız dedi ki...

Haskoy maci ne oldu

Adsız dedi ki...

10 0

Gazitepesporlu Zuma'ya teklif yağıyor

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'un Mısırlı futbolcusu Zuma'ya teklif yağarken Başkan Özal Gürkan "Mido'nun...