Cumartesi, Kasım 21, 2020

'Çakma Aydınspor'ların önünde duracağız'


Bir dönem Süper Lig’de mücadele eden, şu sıralar Aydın’da amatör ligde yer alan Aydınspor’un kulüp başkanı Özcan Çetav yazılı bir açıklama yaptı.

Çetav şu ifadeleri kullandı: “Son zamanlarda değerli kulübümüz Aydınspor üzerinden birçok kişinin umut tacirliği yapmasını hayretler içerisinde takip ediyorum. 2009 senesinde amatör kümeye düşen kulübümüzün yerine kurulan ‘çakma’ oluşumun maya tutmaması sebebiyle, senelerdir Aydınsporumuzun yüzüne bakmayan kişiler, reklamları uğruna birtakım destek mesajları yayınlamaktalar. Ben dahil, hiçbir yöneticimizle iletişime geçmeyen bu kişiler, Aydın ili dışından alınan kulüp veya temsili şubelerle işler yapmaktalar. Gerçekleştirdikleri bu eylemler sonucu, sosyal medya üzerinden prim yapmak amacıyla yayınladıkları Aydınspor’a destek mesajları samimi gelmemektedir.

Kulübümüze gerçekten destek olmak isteyen kişiler, sosyal medya ve resmi web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirler. Yönetici arkadaşlarımız, gelen mesajların hiçbirine cevap vermemezlik yapmamıştır, yapmayacaktır. Aydınspor tarihine vereceği desteklerle adını yazdırmak isteyen kişilere, siyasi görüş/din/dil/ırk ayrımı yapmaksızın kapımız her zaman açıktır.

Daha önce de belirttiğim gibi; Aydınspor sadece bizim değil hepimizin kulübüdür, değeridir. Yeni bir çakma oluşumun önünde dik bir şekilde duracağımızı yeniden hatırlatıyor; Aydınspor’a verilen sahte desteklerle prim yaptırtmayacağımızı belirtmek istiyorum.”

Hiç yorum yok:

Dinamo İstanbul Spor Kulübü kuruldu

Dünya sporunun önde gelen kulüpleri Dinamo Kiev, Dinamo Moskova, Dinamo Bükreş ve Dinamo Zagreb’e İstanbul’dan bir kardeş kulüp geldi: Dinam...