Cuma, Nisan 06, 2018

2. Amatör 7-8 Nisan Programı Açıklandı

İstanbul 2. Amatör Küme'de haftasonu oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Çakılköy - Gökçeali ( İzzettin Stadı )
15:00 Karaağaç - Haraççıspor ( Büyükçekmece Stadı )
15:30 Kumburgaz - Gümüşyaka ( Celaliye Kemal Karasu Stadı )
15:30 Öz Örencik Köyü - Silivri Kadıköy ( İzzettin Stadı )


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:30 Ovayenice - Subaşı ( Çatalca Stadı )
13:30 Esenyurt Acar - Anadolu Esenyurt Spor ( Esenyurt Belediye Stadı )
15:00 Tem Terkos - Esenyurt Örnek İ.Y. ( Terkos Stadı )
15:30 Gümüşpınar - Ormanlı Köyü Spor ( Çatalca Stadı )
15:30 Esenyurt Kartal - Arnavutköy ( Esenyurt Belediye Stadı )


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Doğa Hospital Yeşilkent - 5 Mevsim Gençlik ( Avcılar Bld. Atatürk Stadyumu )
13:30 Kabakça - Alipaşa ( İzzettin Stadı )
15:00 Karacaköy Bld. - Silivri Mimarsinan ( Karacaköy Sahası )
15:30 Medicell Beylikdüzü 2011 - Akörenköy ( Güzelce Stadı )


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Alemdar - Sarıyer Maden ( Gazi Mahallesi Sahası )
15:30 Haznedar İdman Ocağı - Poligon Fethiye ( Albayrak Suni Çim Sahası )
15:30 Gençosman - Sarıyer F.S.M. ( Kazım Karabekir Stadı )
15:30 Eroğlu - Şenlik Gençlerbirliği ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Güzelhisar - Sarıyer Yeni Mahalle ( Namık Sevik Stadı )
12:30 Büyükdere - İstanbul Gümüşhane ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )
14:30 Esentepe Şahin - Molla Aşkı ( Halkalı Etap Stadı )
15:30 Yenişehir - Thy ( Beyoğlu Stadı )


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Yeni Ortabayır - Damlaspor ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası )
13:30 Altınyıldız - Zekeriyaköy ( Fatih Mimarsinan Stadı )
15:30 Mecidiyeköy Tayfun - Ateştuğla Spor ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Sarıgöl Birlik - Esenyurt İncirtepe ( Kazım Karabekir Stadı )
13:30 Bağcılar G.Gücü - Çelikspor ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )
15:00 Ihlamurdere Spor - Nişanca Gençlik ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
15:30 Bağcılar Evren - Bahçelievler İ.Y. ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )
15:30 Gop.Şemsipaşa - Çınaraltı Spor ( Kazım Karabekir Stadı )


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Aslantepe - Cfs Bağcılar ( Kağıthane Bld. Sadabad Sahası )
15:00 Gedikpaşa - İstanbul Sivas ( Halkalı Etap Stadı )
15:30 Cankurtaran - Esenler Turgutreis ( Fatih Mimarsinan Stadı )
15:30 Tepebağ Kültür - Kemerburgaz ( Merkezefendi Stadı )
15:30 Yeşildirek - Altınok ( Namık Sevik Stadı )


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Halkalı - Avcılar Gençlerbirliği ( Halkalı Etap Stadı )
15:30 Yeniufuk - İ.T.Ü. ( Sefaköy Kartal Sahası )


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Esenler Kentyıldız - Sanayi Mahallesi ( İbb Esenler Stadı )
13:30 Beştelsiz - Göktürkspor ( Merkezefendi Stadı )
13:30 Selvispor - Göktürk Sarayspor ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 R.Hisarı - Bağcılar Asil Kartal ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
13:30 Fişekspor - Beyoğluspor ( Kazım Karabekir Stadı )
15:30 Halilrıfatpaşa - Gümüşdere ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu )
17:30 Balat Yeşilova - İgdaş ( Namık Sevik Stadı )


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Avcılar 1903 Spor - Yeşilılgaz ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu )
11:00 Kağıthane Çağlayan - Altınaslar ( Kağıthane Belediyesi Hasbahçe Sahası )
14:00 Bayrampaşa Doğan - Ayazağa Esen ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı )
15:00 Güneşli - Muratpaşa ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Fatih - Nurtepe Güneyyıldızı ( Fatih Mimarsinan Stadı )
15:30 Y.S.Selim - İstanbul Gençlergücü ( Fatih Mimarsinan Stadı )
15:30 Y.Güneş - Gop.Venüs ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Anadolu Üsküdar - Batı Ataşehir Spor ( Selimiye Stadı )
12:00 Erenköy Gençlik - Küçükbakkalköy ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
15:00 Maltepe Fındıklı - Küçüksu Yeni Mah. ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )
15:00 Şile - Özataşehir ( Şile Stadı )


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Anadolu Kartalları - Fk 1864 ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )
14:30 Ataşehirgücü - Taçspor ( Dudullu Stadı )
15:00 İstanbul Ataşehirspor - Sapanbağları ( Maltepe Başıbüyük Stadı )


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Beykoz Elmalı Spor - Girne Gençlik ( Paşabahçe Stadı )
14:00 Doğangüneş - Pendik Yenişehir Kartalları ( Selimiye Stadı )
14:30 Balkan Yeşilbağlar - Ted İstanbul Koleji ( Kartal Yunus Sahası )
14:30 Ataşehir Arena Spor - Selami Ali Yeşilsaha ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
15:30 Atlas Spor - Ataşehir Yoncaspor ( Alemdağ Stadyumu )


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Tuzla Mimarsinan - Hasanpaşa ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )
13:30 Beykoz Göllü Köyü - Üsküdar Çınarspor ( Ortaçeşme Sahası )
14:00 Fetih Kelkit - Haydarpaşa Demir ( Çakmak Sahası )
15:30 Kirazlıtepe - Marmara Karayolları ( Çavuşbaşı Sahası )
15:30 Beykoz İncirköy - Maltepe Belediye ( Ortaçeşme Sahası )


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Üsküdar Salacak - Çiğdemspor ( Çakmak Sahası )
15:00 Sultan Mehmed Han - Feneryolu ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı )
15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Pendik Doğan ( Dolayoba Sahası )
16:00 Üsküdar İcadiye - Harb-İş ( Selimiye Stadı )


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Selamsız - 1453 Maltepe Gençlik ( Selimiye Stadı )
14:00 Öz Karacaahmet - Ferahspor ( Selimiye Stadı )
15:00 Adalar - Soğanlık ( Kartal Yunus Sahası )
16:00 Acıbadem Üsküdar - Kozyatağı ( Selimiye Stadı )

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...