Cumartesi, Nisan 28, 2018

2. Amatör Lig 28 Nisan 2018 Cumartesi Sonuçları

İstanbul Süper Amatör Klasman Grubunda günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Esenyurt Acar - Gümüşpınar ( Esenyurt Bld.) 5-1

14:00 Arnavutköy - Ovayenice ( Bolluca) 2-3
15:00 Anadolu Esenyurt Spor - Tem Terkos ( Esenyurt Bld.) 3-1
16:00 Subaşı - Esenyurt Kartal ( Çatalca) 8-2
16:00 Ormanlı Köyü Spor - Esenyurt Örnek İ.Y. ( Karacaköy) 3-0 h


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Haznedar İdman Ocağı - Gençosman ( Gazi Mahallesi) 3-2

16:00 Seyrantepe Of - Alemdar ( Kağıthane Bld. Seyrantepe) 3-1
16:00 Poligon Fethiye - Eroğlu ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı) 3-4
17:00 Sarıyer F.S.M. - Şenlik Gençlerbirliği ( Beşiktaş Bld. Çilekli) 1-1


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Altınyıldız - Öz Y.Selim ( Fatih Mimarsinan ) 2-1

16:00 Ateştuğla Spor - Yeni Ortabayır (Mahmutbey) 0-3
16:00 Damlaspor - Mecidiyeköy Tayfun ( Bayrampaşa İBB) 3-1


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Altınok - Cankurtaran ( Fatih Mimarsinan) 4-0

16:00 Gedikpaşa - Tepebağ Kültür ( Halkalı Etap) 1-5
16:00 Esenler Turgutreis - Yeşildirek ( İbb Esenler) 2-4
16:00 Kemerburgaz - Cfs Bağcılar (Şehit Osman Yumuk) 1-2


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Söğütlüçeşme Birlik - Esenler Kentyıldız (İFA) 2-3

16:00 Sanayi Mahallesi - Göktürk Sarayspor (Yahya Kemal) 2-0


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kağıthane Çağlayan - Bayrampaşa Doğan (Hasbahçe) 0-2

16:00 Ayazağa Esen - Muratpaşa ( Ayazağa Atatürk) 0-2
16:00 Altınaslar - Güneşli ( Bayrampaşa Belediye) 2-9


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Küçüksu Yeni Mah. - Özataşehir ( Ortaçeşme) 4-3

14:00 Anadolu Üsküdar - Maltepe Fındıklı ( Selimiye) 1-0
15:15 Kavakpınar - Erenköy Gençlik ( Kaynarca ) 8-1
17:15 Batı Ataşehir Spor - Şile (Başıbüyük) 0-6


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selami Ali Yeşilsaha - Doğangüneş ( Selimiye) 1-1

14:00 Girne Gençlik - Atlas Spor (Başıbüyük) 1-2
15:00 Ataşehir Yoncaspor - Beykoz Elmalı Spor ( Yenisahra) 2-3
16:00 Ted İstanbul Koleji - Pendik Yenişehir Kartalları ( Ortaçeşme) 5-1
17:00 Ataşehir Arena - Balkan Yeşilbağlar ( Yenisahra) 0-5


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:15 Feneryolu - Çiğdemspor ( Yenisahra) 2-3

15:30 Pendik Doğan - Üsküdar İcadiye ( Dolayoba) 2-4
15:30 Harb-İş - Pendik 571 Velibaba Şahingücü ( Gülsuyu Asım Kara)1-4 
16:00 Tunusbağı - Sultan Mehmed Han ( Selimiye) 3-1

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.