Çarşamba, Nisan 25, 2018

Yavuz Coşkun güven tazeledi

Gaziosmanpaşa ilçesi Süper Amatör Ligi ekiplerinden Yıldıztabyaspor, pazar günü yapılan kongrede Yavuz Coşkun'un başkanlığına devam dedi.


Onursal başkan Ahmet Şahin'in divan başkanlığını yaptığı kongrede, katılımda bulunan tüm üyelerin oylarını alan Yavuz Coşkun tekrar başkanlığa seçildi. Tek liste ile yapılan kongre sonrasında Yavuz Coşkun yaptığı konuşmada , tüm üyelere bu güvenden dolayı teşekkür etti. Kulüp olarak yeni bir döneme girdiklerini , tesislerinin yıkılacak olmasının üzücü olduğunu , ancak Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ufakta olsa bir tesis yapılacağı söylemlerinin olduğunu belirten Coşkun , bugüne kadar yaptıklarının gelecekte yapacaklarının teminatı olduğunu vurguladı. 3 sene içerisinde bir çok güzel şeylere yönetim kurulumuz ile birlikte imza attık. Ve bu güzelliklerin devam etmesi için çalışamalarına durmadan devam edeceklerini belirtti.

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...