Pazar, Nisan 22, 2018

2. Amatör Lig 22 Nisan 2018 Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de 22 Nisan Pazar günü oynanan maçların programı aşağıdaki gibidir.



2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Esenyurt Kartalspor - Anadolu Esenyurtspor (Esenyurt Bld) 0-3 h (Kartalspor maça çıkmadı)
14:00 Ovayenicespor - Esenyurt Acarspor (İzzettin) 1-0
15:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Arnavutköyspor (Esenyurt Bld) 2-4
16:00 Gümüşpınar - Subaşıspor (İzzettin) 0-7
16:00 Tem Terkos - Ormanlı Köyü SK (Terkos) 2-1


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Alemdarspor - Poligon Fethiyespor (Gazi Mahallesi) 2-0
16:00 Gençosmanspor - Seyrantepe Ofspor (Albayrak Suni) 2-3
16:00 Şenlikköy Gençlerbirliği - Sarıyer Madenspor (Şenlikköy) 4-0
16:00 Eroğluspor - Sarıyer FSM (ZB Hasan Doğan) 3-2


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Öz Yavuz Selimspor - Ateştuğlaspor (İBB Esenler) 7-3
16:00 Mecidiyeköy Tayfunspor - Altınyıldızspor (Seyrantepe) 5-2
16:00 Yeni Ortabayırspor - Zekeriyaköyspor (Yahya Kemal) 3-2
16:00 Şehreminispor - Damlaspor (Namık Sevik) 1-1


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Aslantepe - Kemerburgazspor (Sadabad) 5-4
12:00 CFS Bağcılarspor - Altınokspor (Mahmutbey) 1-5
13:00 Cankurtaranspor - Gedikpaşaspor (Fatih Mimarsinan) 1-1
15:00 Yeşildirekspor - İstanbul Sivasspor (Fatih Mimarsinan) 3-0 h (Sivasspor sahaya çıkmadı)
16:00 Tepebağ Kültürspor - Esenler Turgutreis SK (Merkezefendi) 11-0


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selvispor - Sanayi Mahallesi SK (ZB Hasan Doğan) 5-0
16:00 Göktürk Sarayspor - Göktürkspor (Göktürk) 0-3
00.00 Beştelsizspor - Gürzaferspor 3-0 h
00.00 Kentyıldızspor - Güngören Doğuşspor 3-0 h


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Güneşlispor - Ayazağa Esenspor (Mahmutbey) 8-2
16:00 Avcılar 1903 SK - Altınaslarspor (Avcılar Atatürk) 4-1
16:00 Muratpaşaspor - Yeşil Ilgazspor (Bayrampaşa Bld) 2-1
00.00 Bayrampaşa Doğanspor - Samatyaspor 3-0 h


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Özataşehirspor - Küçükbakkalköyspor (İdealtepe) 2-5
15:00 Şilespor - Küçüksu Yeni Mahalle SK (Şile) 8-2
15:30 Maltepe Fındıklıspor - Kavakpınarspor (Başıbüyük) 2-1
16:00 Erenköy Gençlikspor - Batı Ataşehirspor (Yenisahra) 0-2


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Beykoz Elmalıspor - Selami Ali Yeşilsaha SK (Paşabahçe) 3-0
15:00 Balkan Yeşilbağlarspor - Ataşehir Yoncaspor (Kartal Yunus) 2-1
15:00 Doğangüneşspor - TED İstanbul Koleji (Selimiye) 0-5
16:30 Pendik Yenişehir Kartalları SK - Girne Gençlikspor (Çamlık) 1-4
17:00 Atlasspor - Ataşehir Arenaspor (Alemdağ) 9-0


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Üsküdar Salacakspor - Feneryoluspor (Çakmak) 1-1
15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Tunusbağıspor (Dolayoba) 0-1
16:00 Çiğdemspor - Harb-İşspor (Paşabahçe) 3-2
16:30 Sultan Mehmed Hanspor - Pendik Doğanspor (İdealtepe) 2-1
00.00 İcadiyespor - Rüzgarlıbahçespor 3-0 h

Hiç yorum yok:

Arapgirspor'un BAL isyanı

Pandemi döneminde amatör liglerin sonlandırılması ve ardından yaşanan süreç bazı takımların tepkisini çekti. Malatya Bölgesel Amatör 1. Ligi...