Pazar, Nisan 29, 2018

2. Amatör Lig 29 Nisan Pazar Sonuçları

İstanbul Süper Amatör Klasman Grubunda günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:00 Gökçeali - Gümüşyaka ( Çatalca Stadı ) 1-7
14:00 Çanakça - Kumburgaz ( Çatalca Stadı ) 1-5
14:00 Haraççıspor - Öz Örencik Köyü ( Hadımköy Sahası ) 1-1
16:00 Silivri Kadıköy - Karaağaç ( Silivri Ortaköy Sahası ) 2-0


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Akörenköy - Karacaköy Bld. ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı ) 6-1

16:00 5 Mevsim Gençlik - Alipaşa ( Başakşehir Bld. Şehit Erdem Özçelik Stadı ) 6-2
16:00 Silivri Mimarsinan - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı ) 3-0


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Molla Aşkı - Yenişehir ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 2-3

16:00 Thy - Esentepe Şahin ( İbb Şenlikköy Stadı ) 4-5
16:30 Güzelhisar - Çeliktepe Ümit ( Namık Sevik Stadı ) 1-1


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Çelikspor - Ihlamurdere Spor ( Namık Sevik Stadı ) 2-2

15:00 Esenyurt İncirtepe - Gop.Şemsipaşa ( Esenyurt Belediye Stadı ) 3-1
16:00 Bahçelievler İ.Y. - Çınaraltı Spor ( Büyükçekmece ) 3-0
16:00 Sarıgöl Birlik - Bağcılar Evren ( Kazım Karabekir Stadı ) 3-5
17:00 Nişanca Gençlik - Bağcılar G.Gücü ( Eyüp Belediyesi Rami Stadı ) 2-0


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Tozkoparan Birlik - Cerrahpaşa ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı ) 1-3

16:00 Emirgan - Halkalı ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 7-0


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Gümüşdere - Bağcılar Asil Kartal ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 3-2

16:00 Etiler Kartalspor - Balat Yeşilova ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 0-3
16:00 Beyoğluspor - R.Hisarı ( Beyoğlu Stadı ) 2-7
16:00 Fişekspor - Halilrıfatpaşa ( Yıldıztabya Stadı ) 2-2


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - Merter ( Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı ) 1-2

14:00 Eyüp Çırçır İmar - Y.S.Selim ( Yıldıztabya Stadı ) 2-0
16:30 Y.Güneş - Fatih ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası ) 0-2


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Taçspor - Sapanbağları ( Dudullu Stadı ) 3-1

17:00 Çekmeköy Çarşı - İstanbul Ataşehirspor ( Alemdağ Stadyumu ) 9-2
17:00 Fk 1864 - Atalar ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 3-1


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Marmara Karayolları - Beykoz Göllü Köyü ( Kartal Yunus Sahası ) 3-0 h

15:00 Tuzla Mimarsinan - Fetih Kelkit ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 1-0
15:00 Üsküdar Çınarspor - Kirazlıtepe ( Selimiye Stadı ) 7-1
16:00 Haydarpaşa Demir - Maltepe Belediye ( Çakmak Sahası ) 2-1


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Erenköy Acar - Öz Karacaahmet ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 1-3
14:30 1453 Maltepe Gençlik - Kozyatağı ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 2-1
16:00 Soğanlık - Acıbadem Üsküdar ( Kartal Yunus Sahası ) 1-4
16:30 Adalar - Selamsız ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı ) 2-1

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...