Pazartesi, Nisan 30, 2018

Burak Ayberk Bolluk Havataşspor'da

Gelecek sezon İstanbul 1. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Havataşspor, orta saha oyuncusu Burak Ayberk Bolluk’u renklerine bağladı.


Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına çok erken başlayan, iç transferde İsmail Çelik’e imza attırdıktan sonra dış transferde Hasan Can, Okan Doğan ve Maruf Arslan’ı renklerine katan Havataşspor şimdi de tecrübeli bir isim olan Burak Ayberk Bolluk’la anlaştı.
Futbola Doğan Güneşspor’da başladıktan sonra alt yapısını Beşiktaş ve Galatasaray’da alan Ayberk, Isparta Emrespor’da profesyonel oynadı, Ayrıca Çek Ligi’nde Pribram, KKTC’de Yalovaspor ve Göçmenköyspor formalarını giydi. Tecrübeli oyuncu amatörde Kağıthanespor, Çakmakspor, Erenköy Acarspor, Küçükköyspor ve en son Göktürkspor’da oynadı.


Havataş Spor Kulübü Başkanı Mehmet Günaydın “Teknik Sorumlumuz Serkan Bülbül, Antrenörler Adem Ören ve Gökhan İzmir’in istekleri üzerine dış transferde çalışmalara devam ediyoruz” dedi.


Editör: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...