Cuma, Nisan 27, 2018

Güzel Coşkun teklifleri değerlendirecek

Kurucusu olduğu Pendik Esenyalıspor’daki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken UEFA A diplomalı teknik direktör Güzel Coşkun, yeni sezonda şampiyonluk hedefi olan takımların teklifini değerlendirecek.


Marmara üniversitesi BESYO mezunu olan Güzel Coşkun; beden eğitimi öğretmeni ve Uefa A diploma sahibi... 1977 Adıyaman doğumlu olan tecrübeli teknik adam evli ve iki çocuk babası. Coşkun, teknik ekibi ile birlikte İstanbul içinden ve il dışından şampiyonluk hedefi olan takımlardan gelecek olan teklifleri değerlendireceğini belirtti.


Tecrübeli teknik adam yaptığı açıklamada “Başkanlığımı yaptığım Esenyalıspor’u belli bir noktaya getirdik. Kulübümün misyonunun farklı olması ve alt yapıya ağırlık vermesi nedeniyle, kariyerimin bu noktasında A takım seviyesinde başarı kovalayacak bir ekiple devam etmek istiyorum” dedi. Coşkun, başka bir kulüpte görev alsa da Esenyalıspor’da başkanlık görevine devam edeceğini belirtti.


Muhabir: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...