Çarşamba, Nisan 25, 2018

2. Amatör 28-29 Nisan Programı Açıklandı

İstanbul 2. Amatör Küme'de haftasonu oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Gökçeali - Gümüşyaka ( Çatalca Stadı )
14:00 Çanakça - Kumburgaz ( Çatalca Stadı )
14:00 Haraççıspor - Öz Örencik Köyü ( Hadımköy Sahası )
16:00 Silivri Kadıköy - Karaağaç ( Silivri Ortaköy Sahası )


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Esenyurt Acar - Gümüşpınar ( Esenyurt Belediye Stadı )

14:00 Arnavutköy - Ovayenice ( Bolluca Stadı )
15:00 Anadolu Esenyurt Spor - Tem Terkos ( Esenyurt Belediye Stadı )
16:00 Subaşı - Esenyurt Kartal ( Çatalca Stadı )
16:00 Ormanlı Köyü Spor - Esenyurt Örnek İ.Y. ( Karacaköy Sahası )


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Akörenköy - Karacaköy Bld. ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı )

16:00 5 Mevsim Gençlik - Alipaşa ( Başakşehir Bld. Şehit Erdem Özçelik Stadı )
16:00 Silivri Mimarsinan - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı )


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Haznedar İdman Ocağı - Gençosman ( Gazi Mahallesi Sahası )

16:00 Seyrantepe Of - Alemdar ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )
16:00 Poligon Fethiye - Eroğlu ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )
17:00 Sarıyer F.S.M. - Şenlik Gençlerbirliği ( Beşiktaş Bld. Çilekli Sahası )


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Molla Aşkı - Yenişehir ( Fatih Mimarsinan Stadı )

16:00 Thy - Esentepe Şahin ( İbb Şenlikköy Stadı )
16:30 Güzelhisar - Çeliktepe Ümit ( Namık Sevik Stadı )


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Altınyıldız - Öz Y.Selim ( Fatih Mimarsinan Stadı )

16:00 Ateştuğla Spor - Yeni Ortabayır ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )
16:00 Damlaspor - Mecidiyeköy Tayfun ( Bayrampaşa Büyükşehir Bld. Stadı )


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Çelikspor - Ihlamurdere Spor ( Namık Sevik Stadı )

15:00 Esenyurt İncirtepe - Gop.Şemsipaşa ( Esenyurt Belediye Stadı )
16:00 Bahçelievler İ.Y. - Çınaraltı Spor ( İfa Sahası )
16:00 Sarıgöl Birlik - Bağcılar Evren ( Kazım Karabekir Stadı )
17:00 Nişanca Gençlik - Bağcılar G.Gücü ( Eyüp Belediyesi Rami Stadı )


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Altınok - Cankurtaran ( Fatih Mimarsinan Stadı )

16:00 Gedikpaşa - Tepebağ Kültür ( Halkalı Etap Stadı )
16:00 Esenler Turgutreis - Yeşildirek ( İbb Esenler Stadı )
16:00 Kemerburgaz - Cfs Bağcılar ( Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri )


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Tozkoparan Birlik - Cerrahpaşa ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı )

16:00 Emirgan - Halkalı ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Söğütlüçeşme Birlik - Esenler Kentyıldız ( İfa Sahası )

16:00 Sanayi Mahallesi - Göktürk Sarayspor ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası )


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Gümüşdere - Bağcılar Asil Kartal ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )

16:00 Etiler Kartalspor - Balat Yeşilova ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
16:00 Beyoğluspor - R.Hisarı ( Beyoğlu Stadı )
16:00 Fişekspor - Halilrıfatpaşa ( Yıldıztabya Stadı )


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kağıthane Çağlayan - Bayrampaşa Doğan ( Kağıthane Bld. Hasbahçe Sahası )

16:00 Ayazağa Esen - Muratpaşa ( Ayazağa Atatürk Stadı )
16:00 Altınaslar - Güneşli ( Bayrampaşa Belediye Stadı )


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - Merter ( Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı )

14:00 Eyüp Çırçır İmar - Y.S.Selim ( Yıldıztabya Stadı )
16:30 Y.Güneş - Fatih ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Küçüksu Yeni Mah. - Özataşehir ( Ortaçeşme Sahası )

14:00 Anadolu Üsküdar - Maltepe Fındıklı ( Selimiye Stadı )
15:15 Kavakpınar - Erenköy Gençlik ( Kaynarca Sahası )
17:15 Batı Ataşehir Spor - Şile ( Maltepe Başıbüyük Stadı )


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Taçspor - Sapanbağları ( Dudullu Stadı )

17:00 Çekmeköy Çarşı - İstanbul Ataşehirspor ( Alemdağ Stadyumu )
17:00 Fk 1864 - Atalar ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selami Ali Yeşilsaha - Doğangüneş ( Selimiye Stadı )

14:00 Girne Gençlik - Atlas Spor ( Maltepe Başıbüyük Stadı )
15:00 Ataşehir Yoncaspor - Beykoz Elmalı Spor ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
16:00 Ted İstanbul Koleji - Pendik Yenişehir Kartalları ( Ortaçeşme Sahası )
17:00 Ataşehir Arena Spor - Balkan Yeşilbağlar ( Yenisahra Suni Çim Stadı )


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Marmara Karayolları - Beykoz Göllü Köyü ( Kartal Yunus Sahası )

15:00 Tuzla Mimarsinan - Fetih Kelkit ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )
15:00 Üsküdar Çınarspor - Kirazlıtepe ( Selimiye Stadı )
16:00 Haydarpaşa Demir - Maltepe Belediye ( Çakmak Sahası )


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:15 Feneryolu - Çiğdemspor ( Yenisahra Suni Çim Stadı )

15:30 Pendik Doğan - Üsküdar İcadiye ( Dolayoba Sahası )
15:30 Harb-İş - Pendik 571 Velibaba Şahingücü ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )
16:00 Tunusbağı - Sultan Mehmed Han ( Selimiye Stadı )


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Erenköy Acar - Öz Karacaahmet ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
14:30 1453 Maltepe Gençlik - Kozyatağı ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )
16:00 Soğanlık - Acıbadem Üsküdar ( Kartal Yunus Sahası )
16:30 Adalar - Selamsız ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı )

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...