Perşembe, Mart 01, 2018

Ümraniyespor bir genci daha profesyonel yaptı

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Ümraniyespor alt yapıdan bir futbolcusu ile daha profesyonel sözleşme imzaladı. Kırmızı beyazlı ekip 1998 İstanbul doğumlu Cenk Doğan ile 2022 ‘ye kadar anlaşma sağladı.
2015’te geldiği Ümraniyespor’da alt yapıda futbol oynayan Cenk Doğan en son U21’de forma giyiyordu.
Futbola 2010 yılında Selimiyespor’da başlayan Doğan, 2012 Yılında Sancaktepe Belediyespor takımına transfer oldu.


Ümraniyespor’un Gençlik Gelişim Sorumlusu Nuri Tükenmez konu ile ilgili olarak "Alt yapıdaki özverili çalışmalarımızın meyvesini alıyoruz. 5 yılda 4.profesyonel yaptığımız oyuncu. İnşallah verilecek daha fazla destekle daha güzel işler başaracağız. Belediye Başkanımız Sayın Hasan Can ve Kulüp başkanımız Sayın Recep Yoğurtcu alt yapı tesislerine de el attılar ve bu işi de en kısa sürede inşallah çözecekler.Türk futboluna daha çok yetenekler kazandıracağız. Başta Başkanımız Recep Yoğurtçu ve Altyapı Sorumlumuz Ayhan Ergül olmak üzere Cenk Doğan'ın profesyonel olmasına bugüne kadar emeği geçen her kulübe ve kişiye teşekkür ediyor ve Cenk'e de başarılar diliyorum’’ dedi.


Editör: Atilla Demir


 


 


 

Hiç yorum yok:

Cezası bittiği halde Kestel BAL'a alınmadı

TFF Tahkim Kurulu, Bursa Süper Amatör Lig'de grubunu ilk sırada tamamlamasına karşın 'cezası olduğu' gerekçesiyle BAL'a alın...