İstanbul Süper Amatör Lig'de 25 Ekim 2014 Cumartesi Programı haberimizin devamındadır.
1.GRUP
14.30 Vefa-Kocasinan (Namık Sevik) 1-3
2.GRUP
12.30 Kartaltepe-Ortaçeşme (Gazi Mahallesi) 1-2
14.30 Bağcılar-Alibeyköy (Bağcılar Bld.Mahmutbey) 0-2
14.30 Kuştepe-Hadımköy (Kağıthane Bld.Nurtepe) 3-1
14.30 Çayırbaşı-Çekmeköy (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 2-0
14.30 Bulvarspor-Selvispor (Bulvar) 0-2
14.30 Sütlüce-Kadırga (Yıldıztabya ) – Yarın
4.GRUP
14.30 Selimpaşa-Vardar (Selimpaşa Mehmet Karasu) 1-1
14.30 Bakırköy-Zeytinburnu Yıldız (Bakırköy Bld.1 Nolu) 1-1
14.30 Gazi Mahallesi-İstanbul Sinop (Gazi Mahallesi) 3-2
14.30 Çankırı Maruf-Rami (Albayrak Suni Çim) 1-1
14.30 Kurtköy-Paşabahçe (Kurtköy) 1-3
14.30 Sanayi Mahallesi-Dudullu (Kağıthane Bld.Mehdi Sancak) - Yarın
5.GRUP
14.30 Zara Ekinli-Ayazağa (Zara Ekinli) 1-0
6.GRUP
10.45 İstanbulspor-Güngören (Namık Sevik) 1-3
12.30 Silivri Alibey-Yeşilova Esnaf (Silivri Ortaköy) 2-2
14.30 İstanbul Malatya-İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal) 3-0
14.30 İçerenköy İdman Yurdu-Ortaköy (Maltepe Başıbüyük) 1-5
14.30 Şile Yıldız-Osmaniye İstiklal (Şile) – Yarın
14.30 Sultanbeyli-İTÜ (Sultanbeyli 75.Yıl) – Yarın
8. GRUP
11.00 Yıldırım Bosna-Yeşilköy (Bayrampaşa Bld.) 0-4
12.30 Topkapı-Çeliktepe (Namık Sevik) 0-1
14.30 Gürpınar-Sarıyer Yenimahalle SK (Gürpınar) 2-0
14.30 Esen Bayburt-Alibeyköy Parseller (Esenyurt Bld.) 2-0
14.30 Nişantaşı-Adalar (Kağıthane Bld.Seyrantepe) 2-1
14.30 Kaynarca-Galata (Kaynarca) 1-0
YEREL FUTBOL SİTESİ
1.GRUP
14.30 Vefa-Kocasinan (Namık Sevik) 1-3
2.GRUP
12.30 Kartaltepe-Ortaçeşme (Gazi Mahallesi) 1-2
14.30 Bağcılar-Alibeyköy (Bağcılar Bld.Mahmutbey) 0-2
14.30 Kuştepe-Hadımköy (Kağıthane Bld.Nurtepe) 3-1
14.30 Çayırbaşı-Çekmeköy (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 2-0
14.30 Bulvarspor-Selvispor (Bulvar) 0-2
14.30 Sütlüce-Kadırga (Yıldıztabya ) – Yarın
4.GRUP
14.30 Selimpaşa-Vardar (Selimpaşa Mehmet Karasu) 1-1
14.30 Bakırköy-Zeytinburnu Yıldız (Bakırköy Bld.1 Nolu) 1-1
14.30 Gazi Mahallesi-İstanbul Sinop (Gazi Mahallesi) 3-2
14.30 Çankırı Maruf-Rami (Albayrak Suni Çim) 1-1
14.30 Kurtköy-Paşabahçe (Kurtköy) 1-3
14.30 Sanayi Mahallesi-Dudullu (Kağıthane Bld.Mehdi Sancak) - Yarın
5.GRUP
14.30 Zara Ekinli-Ayazağa (Zara Ekinli) 1-0
6.GRUP
10.45 İstanbulspor-Güngören (Namık Sevik) 1-3
12.30 Silivri Alibey-Yeşilova Esnaf (Silivri Ortaköy) 2-2
14.30 İstanbul Malatya-İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal) 3-0
14.30 İçerenköy İdman Yurdu-Ortaköy (Maltepe Başıbüyük) 1-5
14.30 Şile Yıldız-Osmaniye İstiklal (Şile) – Yarın
14.30 Sultanbeyli-İTÜ (Sultanbeyli 75.Yıl) – Yarın
8. GRUP
11.00 Yıldırım Bosna-Yeşilköy (Bayrampaşa Bld.) 0-4
12.30 Topkapı-Çeliktepe (Namık Sevik) 0-1
14.30 Gürpınar-Sarıyer Yenimahalle SK (Gürpınar) 2-0
14.30 Esen Bayburt-Alibeyköy Parseller (Esenyurt Bld.) 2-0
14.30 Nişantaşı-Adalar (Kağıthane Bld.Seyrantepe) 2-1
14.30 Kaynarca-Galata (Kaynarca) 1-0
YEREL FUTBOL SİTESİ
5 yorum:
Alibeyköy Parseller'in durumu ne alemde?
Sampiyon kocasinan gecen hafta albayrak macindaki guzel futbol bu hafta meyvesini verdi
bu mactan sonra gazi mahallesi durdurulamaz, super futbol muhtesem taraftar
vefa sporun kocasinan'la ne alıp veremediği var ?? " kocasinan köy takımı diyorlarmış.. namık sevikte kim köy kim mahalle takımı gördüler tribünlerde kelecimize hocalarımıza ve tüm futbolcularımıza küfür eden ve ayrıca 3-0'dan sonra tüm futbolcularımızı tekmeleyen son olarakta maç sonu odamızı basmaya calısan tüm vefa futbolcularını KOCASİNAN KÖYÜNE BEKLİYORUZ..
vefaspor dünkü maçta madara olmuştur.Vefaspor taraftarı olarak kocasinansporun bizden en az iki gömlek üstün olduğunu kabul ediyorum. kedi fare gibi oynadılar vefasporla
Yorum Gönder