Cumartesi, Ocak 28, 2023

İstanbul 1. Amatör Lig 28 Ocak 2023 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...


2. Grup
14.30 Yeşil Esenyurtspor-BÇM Sinanspor (Hadımköy) 7-7
14.30 Tahtakale Kartalları-Gümüşyakaspor (Avcılar) 7-1
14.30 Alibeyspor-Kumburgazspor (M.Gürsu) 2-2
14.30 Esenyurtspor-Yeniköy 1924 SK (Baba Hakkı) 8-2
--.-- Öz Nakkaşspor-Karacaköy Bld 0-3 h



4. Grup
12.00 B.Paşa Demirspor-Avcılar G.Birliği (B.Paşa Bld) 2-5
12.30 Beştelsizspor-Esenlerspor (Merkezefendi) 1-5
12.30 Hamidiyespor-THY (Nurtepe) 0-0
14.30 Öz Yarımburgazspor-Vardarspor (Halkalı Etap) 0-2
16.30 Muradiye G.Birliği-Bahçeköyspor (İ.İnönü) 2-3



6. Grup
12.30 Okmeydanı Fetihspor-Trabzon 1453 SK (Beyoğlu) 2-5
14.30 KM Paşaspor-Rumeli Kavağıspor (N.Sevik) 1-2
14.30 Topkapıspor-Altınaslarspor (Mimarsinan) 4-1
15.00 İkitellispor-Çeliktepespor (İFA) 2-5
16.30 Kayaşehirspor-Damlaspor (E.Özçelik) 3-0




8. Grup
12.30 İkitelli Köyiçi SK-Havataşspor (E.Özçelik) 2-4
13.00 Söğütlüçeşmespor-Ramispor (İFA) 1-2
14.00 Ç.Marufspor-Güngörenspor (B.Paşa Bld) 0-4
15.00 İTÜ-Aksarayspor (İTÜ Ayazağa) 1-3
16.30 Yeni Yüzyıl Gençlik-Gelişimspor (Mahmutbey) 3-0




10. Grup
10.00 Teraziderespor-Bağcılar İSTOÇ (B.Paşa Bld) 5-1
12.30 Neslişahspor-Haydarspor (Mimarsinan) 2-3
12.30 Reşitpaşaspor-Şirintepespor (Çayırbaşı) 1-1
--.-- Yücespor-Şişli Gençlik 3-0 h
--.-- Yenişehirspor-Filizspor 0-3 h



12. Grup
10.45 Merkez Kayaşehirspor-Mahmutbeyspor (E.Özçelik) 0-8
12.30 Yahya Kemalspor-Zaferspor (Y.Kemal) 1-1
12.30 Şirinevlerspor-T.Bereketlispor (Özel İdare) 1-0
12.30 Çapaspor-Küçükpazarspor (N.Sevik) 3-1
--.-- Hasköyspor-Emirganspor 0-3 h


14. Grup
12.30 Taşdelenspor-Beykoz Yenimahalle (Alemdağ) 1-4
14.00 Kavakpınarspor-Sultanbeylispor (Kaynarca) 1-0
14.30 Sancaktepespor-Heybeliadaspor (Sarıgazi) 3-2
14.30 Karabekirspor-Yakacıkspor (Dudullu) 1-1
16.00 Esenkentspor-Üsküdar Anadolu (Gülsuyu) 1-7
16.00 P.Çamlıkspor-Tuzla 1954 SK (Çamlık) 0-0




16. Grup
14.30 Çekmeköyspor-Gülensuspor (Alemdağ) 2-0
15.00 Tuzla Anadoluspor-İdealtepespor (Orhanlı) 4-2
16.00 P.Kaynarcaspor-Kurtköyspor (Kaynarca) 3-1
16.30 Çiğdemspor-Anadolu Üsküdar (Paşabahçe) 1-3
16.30 İnkılapbirspor-Çavuşoğluspor (Dudullu) 9-0
16.30 İstanbul Esnafspor-Küçükbakkalköyspor (Sultanbeyli Bld) 4-0


13 yorum:

Adsız dedi ki...

Terazidere 1-0 onde

Adsız dedi ki...

T.dere 2-0 yapti

Adsız dedi ki...

T.dere -3-0 onde

Adsız dedi ki...

T.dere5_1 maç sonucu

Adsız dedi ki...

Okmeydanı 2 -5 Trabzon 1453 maç sonucu

Adsız dedi ki...

14.grup maçları hakkında bilgisi olan var mı?

Adsız dedi ki...

Rumeli Kavağı 1-0 önde

Adsız dedi ki...

Çapa.3.kucukpazar 1.mac sonucu

Adsız dedi ki...

Maruf spor 0 gungoren spor 4 mac sonucu

Adsız dedi ki...

Yeniyuzyil 1 gelisim 0 ilk yari oynaniyor

Adsız dedi ki...

Esnaf spor 2 0

Adsız dedi ki...

Esnaf 3 0

Adsız dedi ki...

Pendik kaynarca-kurtkoy maçından bilgisi olan var mı?

Kavacıkspor salladı ama yıkamadı

Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda genç kadrosu ile kalan maçlarında futbol adına sahaya güzellikler yansıtabilme düşüncesindeki Kavacıkspor, g...