Cumartesi, Ocak 14, 2023

İstanbul 1. Amatör 14 Ocak 2023 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla sürüyor...


2. Grup
12.30 Tahtakale Kartalları-Yeniköy 1924 SK (Avcılar) 3-2
13.00 Alibeyspor-Karacaköy Bld (M.Gürsu) 2-0
14.00 Gümüşyakaspor-Yeşil Esenyurtspor (Değirmenköy) 1-1
14.30 BÇM Sinanspor-Kumburgazspor (Baba Hakkı) 4-1
--.-- Esenyurtspor-Öz Nakkaşspor 3-0 h



4. Grup
12.30 Hamidiyespor-Bahçeköyspor (Nurtepe) 2-1
12.30 Beştelsizspor-Muradiye GB (Merkezefendi) 2-3
14.30 B.Paşa Demirspor-Esenlerspor (B.Paşa Bld) 0-3
14.30 Öz Yarımburgazspor-THY (Halkalı Etap) 1-4
15.00 Kadırgaspor-Avcılar GB (Namık Sevik) 4-2



6. Grup
11.00 Kayaşehirspor-İkitellispor (E.Özçelik) 5-0
12.30 Okmeydanı Fetihspor-Damlaspor (Beyoğlu) 2-2
13.00 KM Paşaspor-Altınaslarspor (N.Sevik) 0-2
14.30 Topkapıspor-Çeliktepespor (Mimarsinan) 2-1
14.30 Şişli Yaylaspor-Trabzon 1453 SK (Feriköy) 0-4


8. Grup
12.00 Söğütlüçeşmespor-Havataşspor (İFA) 1-1
14.30 Yeni Yüzyıl Gençlik-Aksarayspor (Mahmutbey) 1-1
14.30 İTÜ-Çankırı Marufspor (İTA Ayazağa) 0-1
16.00 MŞ Paşaspor-Gelişimspor (Örnektepe) 3-4
17.00 İkitelli Köyiçi SK-Güngörenspor (E.Özçelik) 2-3




10. Grup
12.30 Haydarspor-Teraziderespor (Mimarsinan) 1-2
12.30 Yücespor-Filizspor (Bakırköy 2) 3-3
14.30 Reşitpaşaspor-Yenişehirspor (Çayırbaşı) 4-1
16.30 Bağcılar İstoç-Şişli Gençlik (Mahmutbey) 4-1
16.30 Neslişahspor-Şirintepespor (Mimarsinan) 1-1



12. Grup
11.00 Çapaspor-Hasköyspor (N.Sevik) 2-1
12.30 Bereketlispor-Yahya Kemalspor (Yeşilova) 4-0
12.30 Şirinevlerspor-Küçükpazarspor (İl Özel İdare) 2-0
13.00 Merkez Kayaşehirspor-Emirganspor (E.Özçelik) 3-10
15.00 Zaferspor-Mahmutbeyspor (H.Doğan) 2-2




14. Grup
14.00 Beykoz Yenimahalle-Heybeliadaspor (Kanlıca) 0-1
14.30 Sancaktepespor-Üsküdar Anadolu (Sarıgazi) 0-1
14.30 Taşdelenspor-Tuzla 1954 SK (Alemdağ) 2-2
16.00 Esenkentspor-Sultanbeylispor (Gülsuyu) 0-5
16.00 P.Çamlıkspor-Yakacıkspor (Pendik Çamlık) 2-2
16.00 Kavakpınarspor-Karabekirspor (Kaynarca) 5-2



16. Grup
12.00 P.Kaynarcaspor-Gülensuspor (Kaynarca) 3-1
13.00 Çiğdemspor-Küçükbakkalköyspor (Paşabahçe) 3-1
14.00 Tuzla Anadoluspor-Çekmeköyspor (Orhanlı) 1-5
15.00 Çavuşoğluspor-Anadolu Üsküdar (Yunus) 2-2
16.30 İstanbul Esnafspor-İdealtepespor (S.Beyli Bld) 5-3
16.30 İnkılapbirspor-Kurtköyspor (Dudullu) 3-4 

4 yorum:

Adsız dedi ki...

söğütlüçeşme havatas varmı haber?

Adsız dedi ki...

heybeliada maç sonucu bilgisi olan var mıdır?

Adsız dedi ki...

Gelişim 3- 1 msp

Adsız dedi ki...

1-1 biti

Gazitepesporlu Zuma'ya teklif yağıyor

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'un Mısırlı futbolcusu Zuma'ya teklif yağarken Başkan Özal Gürkan "Mido'nun...