Pazar, Haziran 12, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 12 Haziran 2022 Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de çiftli gruplarda karşılaşmalar...


2. GRUP
16.00 Güzelcespor-Gazitepespor (Güzelce) 7-3
16.00 Arnavutköyspor-Yalıköyspor (Hadımköy) 4-1
16.00 Dağyenicespor-Esenyurtspor (Çanakça) 1-2
16.00 Alibeyspor-Yeşilbayırspor (M.Gürsu) 0-4
--.-- Subaşıspor-Çiftlikköyspor 3-0 h

4. GRUP
16.00 Bereketlispor-Etiler Kartalspor (Halkalı Etap) 2-1
16.00 Kadırgaspor-Sarıyer FSM (N.Sevik) 4-2
16.00 Rumeli İY-Teraziderespor (Mahmutbey) 5-3
16.00 25 Çatspor-Şişli Anadoluspor (Albayrak) 7-0
16.00 Sütlücespor-Merkezefendispor (Şenlikköy) 0-7

6. GRUP
14.00 Bağcılar İSTOÇ-Muradiye GB (Mahmutbey) Ertelendi
14.00 Merkez Kayaşehirspor-Erzincanspor (E.Özçelik) 3-0 h
14.00 Gayretspor-Reşitpaşaspor (N.Sevik) 4-5
14.00 HR Paşaspor-Güngörenspor (Y.Tunaoğlu) 2-0
--.-- Arena Olimpik GSK-Yeşiltepespor 0-3 h

8. GRUP
17.00 Altınaslarspor-İTÜ (B.Paşa Bld) 1-3
17.00 Öz Alibeyköyspor-Kastamonuspor (Karadolap) 2-3
17.00 Şirinevlerspor-Çeliktepespor (İl Özel İdare) 2-3
17.00 İzzetpaşaspor-Şafak 76 SK (Nurtepe) 4-2
--.-- GOP Şemsipaşaspor-Sefaköyspor 3-0 h

10. GRUP
18.00 Hasköyspor-Karadolapspor (Beyoğlu) 0-2
18.00 Kumkapı Sarıçubuk-1863 Boğaziçi (Yenikapı) 7-0
18.00 Sanayi Mahallesi SK-B.Paşa Demirspor (Yeşilce)  4-3
18.00 Yeşilkentspor-Zaferspor (Avcılar Atatürk) 1-2
--.-- Kent Yıldızspor-Sultan Muratspor 0-3 h

12. GRUP
18.00 Harmantepespor-Bahçeköyspor (Y.Kemal) 2-4
18.00 Zeytinburnuspor-Filizspor (Merkezefendi) 1-2
18.00 Trabzon 1453 SK-Esenayspor (Mahmutbey) 2-2
--.-- Neslişahspor-Etilerspor 3-0 h
--.-- Y.S.Selimspor-Tophane Tayfunspor 0-3 h

14. GRUP
14.00 Yıldırım Bosnaspor-Turgutreisspor (İBB B.Paşa) 2-3
14.00 Trabzonspor-E.Adıyamanspor (Halkalı Etap) 0-5
14.00 Emirganspor-Yeşilcespor (Ayazağa Atatürk) 1-0
18.00 Davutpaşaspor-MŞ Paşaspor (N.Sevik) 2-2

16. GRUP
16.00 Pınarspor-Sultançiftliğispor (Çayırbaşı) 2-0
16.00 Avcılar G.Birliği-KK Mevlanaspor (Avcılar) 4-2
16.00 S.Kartalspor-Abidei Hürriyetspor (S.Kartal) 4-1
--.-- Fatih Görkem Atletik-Merterspor 0-3 h

18. GRUP
14.00 Erenköy Acarspor-K.Bakkalköyspor (Dudullu) 2-3
16.00 Taşdelenspor-İnkılapbirspor (Alemdağ)
--.-- Haydarpaşaspor-B.Yeşilbağlarspor 0-3 h
--.-- Esenkentspor-Altınordu İY 3-0 h
--.-- Yenişehir Kartalları-Onayspor 0-3 h

20. GRUP
13.00 Heybeliadaspor-Hekimbaşıspor (Kartal 75.Yıl) 0-1
14.00 Bostancıspor-İcadiyespor (Başıbüyük) 0-2
16.00 Şilespor-Kavakpınarspor (Şile) 4-1
16.00 İshaklıspor-Ataşehirgücü (Paşabahçe) 3-1
16.00 Girne Gençlik-Sultanbeylispor (Başıbüyük) 1-1

22. GRUP
15.00 Maltepe Yıldızspor-Çiğdemspor (Gülsuyu) 3-0
15.00 Adalarspor-P.Kavakpınarspor (Kartal 75. Yıl) 3-2
15.00 İstanbul Esnafspor-İdealtepespor (Sarıgazi) 3-2
--.-- Acıbademspor-İçerenköy İY 0-3 h

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Maltepe yıldız 3 çiğdem spor 0

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.