Cuma, Nisan 22, 2022

BAL play-off 3. Lig'e Yükselme 22 Nisan Sonuçları (CANLI)



Bölgesel Amatör Lig play-off (3. Lig'e yükselme) maçları programı haberimizin devamındadır.


1. BÖLGE (Trabzon Yavuz Selim Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Özgüzelderespor-1984 Muşspor 1-2

20 Nisan Çarşamba
15.00 Fırat Üniversitesi SK-Özgüzelderespor 0-1
22' Mustafa Akkuş 0-1

22 Nisan Cuma
15.00 1984 Muşspor-Fırat Üniversitesi SK 1-1
13' Doğancan Memicil 1-0
37' Bora İlgen 1-1

1984 MUŞSPOR 3. LİG'DE

2. BÖLGE (Bingöl Şehir Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Eynesil Bld-Çarşıbaşı Bld 1-0

20 Nisan Çarşamba
15.00 Çarşıbaşı Bld-Doğubayazıt Bld 1-1
41' Ömer Ali Ece 0-1
64' İlker Uçar 1-1
87' Çarşıbaşı kırmızı kart (Murat Kul)

22 Nisan Cuma
15.00 Doğubayazıt Bld-Eynesil Bld 1-1
60' Berkay Doğanay 0-1
80' Yunus Emre Turan 1-1

EYNESİL BELEDİYESPOR 3. LİG'DE

3. BÖLGE (Mersin Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Gaziantep Ankas-Arguvan Bld 0-0

20 Nisan Çarşamba
15.00 Arguvan Bld-Talasgücü 2-1
12' Ebubekir Yardım 1-0
32' Talasgücü kırmızı kart (Yusuf Kılıç)
45' Arguvan kırmızı kart (Arif Bostancı)
45' Talasgücü kırmızı kart (Tayfun Yanar)

45+7' Enes Filiz 2-0
84' Adem Hakan Ali Denizer 2-1

Şampiyon belirlemek için penaltılar
Gaziantep Ankas-Arguvan Bld. (pen. 4-5)

ARGUVAN BELEDİYESPOR 3.LİG'DE

22 Nisan Cuma
15.00 Talasgücü-Gaziantep Ankas 1-3 (CANLI YAYIN)
32' Adem Hakan Ali Denizer 1-0
34' Muhammet Can Öztürk 1-1
64 M.Can Öztürk 1-2
75' Abdullah Halman 1-3 p


4. BÖLGE (Karaman Kemal Kaynaş Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Adana 1954 FK-Sarayönü Bld 2-1

20 Nisan Çarşamba
15.00 Sarayönü Bld-Kepez Bld 1-4
10' Erdi Yıldırım 1-0
16' Ahmet Keleş 1-1
61' Cengizhan Kasap (k.kalesine) 1-2
81' Emrah Şenol 1-3
90+1 Rıdvan Gökçe 1-4


22 Nisan Cuma
15.00 Kepez Bld-Adana 1954 FK 1-1 (4-3 pen) (CANLI YAYIN)
25' Ahmet Keleş 1-0
56 Ercan Kurucay 1-1

KEPEZ BELEDİYESPOR 3. LİG'DE

5. BÖLGE (Kayseri Atatürk S.Komp.)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Amasya 1968 FK-Bartınspor 3-0

20 Nisan Çarşamba
15.00 Bartınspor-Ankara TKİ 1-0
90+5 Hasan Cankurt 1-0

22 Nisan Cuma
15.00 Ankara TKİ-Amasya 1968 FK 1-1 (CANLI YAYIN)
42' Yiğit Ender Aydın 1-0
84' Emin Akyıldız 1-1

AMASYA 1968 FK 3. LİG'DE

6. BÖLGE (Yalova Atatürk Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 İnegöl Kafkasspor-Bayburt 1918 FK 2-1

20 Nisan Çarşamba
15.00 Bayburt 1918 FK-Sapanca Gençlik 1-2
47' Davut Aslan 1-0
49' Ali Burak Atmaca 1-1
71' Sinan Çınar 1-2

22 Nisan Cuma
15.00 Sapanca Gençlik-İnegöl Kafkasspor 1-1 (6-5 pen) (CANLI YAYIN)
47' Sinan Çınar 1-0
90+7' Murat Mercan 1-1 p

SAPANCA GENÇLİKSPOR 3. LİG'DE

7. BÖLGE (Bahçelievler İl Özel İdare Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Kartal Bulvarspor-İstanbul Sinopspor 2-0

20 Nisan Çarşamba
15.00 İstanbul Sinopspor-Silivrispor 1-2
2' Fatih Yorulmaz 0-1
21' İsmail Can Taşpınar 1-1
89' Deniz Bağlan 1-2


22 Nisan Cuma
15.00 Silivrispor-Kartal Bulvarspor 1-1 (4-5 pen) (CANLI YAYIN)
28' Engin Gülle 1-0
65' Ömer Karahan 1-1

KARTAL BULVARSPOR 3. LİG'DE

8. BÖLGE (İnegöl İlçe Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Tavşanlı Linyitspor-Ayvalıkgücü 1-1

20 Nisan Çarşamba
15.00 Ayvalıkgücü-Tekirdağspor 2-0
55' Muhammed Emir Yıldırım 0-1
85' Oğuz Aksoy 2-0


22 Nisan Cuma
15.00 Tekirdağspor-Tavşanlı Linyitspor  2-1
10' Saruhan Yazgın 1-0
22' Polat Ertek 1-1 (p)
90' Osman Demirtaş 2-1

AYVALIKGÜCÜ 3. LİG'DE

9. BÖLGE (Burdur MAKÜ Stadı)

18 Nisan Pazartesi
15.00 Bolvadin Termalspor-Çiğli Bld 2-0

20 Nisan Çarşamba
15.00 Çiğli Bld-Aydın Efeler 09 FK 2-3
31' Ertuğrul Yıldırım 0-1
63' Recep Daylak 0-2
67' Uğur Karakoç 1-2
75' Halil Yekta Kondu 2-2
78' İshak Kurt (pen.) 2-3


22 Nisan Cuma

15.00 Efeler 09 FK-Bolvadin Termalspor 0-0 (7-6 pen) (CANLI YAYIN)

AYDIN EFELER 09 FK 3. LİG'DE

Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.