Çarşamba, Ekim 13, 2021

İstanbul Süper Amatör Lig kuraları çekildi


 İstanbul Süper Amatör Lig'de kuralar çekildi ve gruplar belli oldu.

HAKAN ERTÜRK'ÜN CANLI YAYINI İÇİN TIKLAYINIZ (YOUTUBE)

KEMAL ÖZGÜNER CANLI YAYINI İÇİN TIKLAYINIZ (FACEBOOK)


GRUPLARI YAZILI OLARAK ÇEKİLDİKÇE AŞAĞIYA YAZIYORUZ

SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Statü
- Gruplarında ilk iki sırayı alacak toplam 18 takım play-off'a çıkacak.
- Son 4 takım küme düşecek.
- Maçlar 30 Ekim'de başlayacak.

1. GRUP
1 Altıntepsispor
2 Akşemsettin Parsellerspor
3 Kilyosspor
4 Ataşehir Çamolukspor
5 İstanbul&Esenyurt Orduspor
6 Yeşilova Esnafspor
7 Orhanlıspor
8 Hadımköyspor
9 Çekmeköy Bld Alemdağspor
10 Aksarayspor
11 Büyükçekmece Mimarsinanspor
12 Ortaçeşmespor

2. GRUP
1 Leventspor
2 Batı Trakyaspor
3 Yücespor
4 Denizköşklerspor
5 İstanbul Gümüşhanespor
6 Şehreminispor
7 Şafakspor
8 Kumburgazspor
9 Beylikdüzüspor
10 Bayrampaşa Teknikspor
11 Kurtköyspor
12 Soğuksuspor

3. GRUP
1 Bayrampaşa Tunaspor
2 İstanbul Mesudiyespor
3 Gaziosmanpaşaspor
4 Mecidiyeköyspor
5 Valide Tayfunspor
6 Kulaksız Okspor
7 Kanlıcaspor
8 Kestanelikspor
9 Söğütlüçeşmespor
10 Balatspor
11 Bahçelievlerspor

4. GRUP
1 Küçükçekmecespor
2 Kartalspor
3 Gülsuyuspor
4 Avcılar Belediyespor
5 Sancaktepespor
6 Şirintepespor
7 Dikilitaşspor
8 Çubukluspor
9 Ferahevlerspor
10 Başakşehirspor
11 Yeldeğirmenispor

5. GRUP
1 Çıksalınspor
2 Yahya Kemalspor
3 Yenibosnaspor
4 Feriköyspor
5 Başakşehir Kartalspor
6 Yamanspor
7 Paşabahçespor
8 İFA
9 Taşolukspor
10 Tunusbağıspor
11 Kartaltepespor

6. GRUP
1 Bağlarbaşıspor
2 Pazariçi Köprülüspor
3 Kuştepespor
4 Çakmakspor
5 Büyükçekmece Mimarobaspor
6 Çavuşbaşıspor
7 İstanbul Bulancakspor
8 Kartalgücü
9 Piyalepaşaspor
10 Çeliktepe Ümitspor
11 Rumeli Kavağıspor

7. GRUP
1 Galata SK
2 Bahçelievler Olimpikspor
3 İstinyespor
4 Tuzla Şifaspor
5 Haliçspor
6 Küçükköyspor
7 Gümüşsuyuspor
8 Çamlıcaspor
9 Esenler Tokatspor
10 Marmara Karayolları SK
11 İstanbul Bafraspor

8. GRUP
1 İkitelli Köyiçi SK
2 Beylerbeyispor
3 Sekbanlarspor
4 Kartal Yunusspor
5 Gültepespor
6 Albayrakspor
7 Gökçealispor
8 Fatih Mimarsinanspor
9 Yeni Ufukspor
10 Kocasinanspor
11 Ayazağaspor

9. GRUP
1 Büyükçekmece Belediyespor
2 Cankurtaranspor
3 Selimiyespor
4 Şehzadebaşıspor
5 Okmeydanı Fetihspor
6 Yeşil Esenyurtspor
7 Kağıthanespor
8 Muratbeyspor
9 İstiklalspor
10 Küçükçekmece İdman Yurdu
11 Havataşspor

Hiç yorum yok:

Silivrispor tahliye kabusundan kurtuldu!

Göreve geldiği günden bu zamana kadar borçlar ve icralarla boğuşan Silivrispor yönetimi önceki gün sahilde bulunan idari binası için verilen...