Cuma, Eylül 11, 2020

Ramispor'da Tarık Cansız adaylığını açıkladı


İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Ramispor’un tesis sorumlusu Tarık Cansız kasım ayında yapılacak olan genel kurul için başkan adaylığını açıkladı.

Aynı zamanda Rami Sürücü Kursu’nun sahibi olan, 2012’den bu yana Ramispor’a çeşitli kademelerde temsil eden Cansız adaylığını bir yemekle duyurdu. Mevcut başkan ve yönetimle hiçbir sıkıntısının olmadığının altını çizen Tarık Cansız “Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda adaylığımı açıkladım. Beraber yol yürüyeceğim değerli arkadaşlarımla yaptığımız toplantıdan sonra şimdi de tanışma ve dayanışma  yemeğinde bir araya geldik.1924 yılında kurulan ve 92 yıllık tarihinde Türk sporuna birçok genci kazandıran kulübümüzde göreve geldiğimiz taktirde hem tesis ve maddi yönden gelir getirici imkanlar sağlamak amacındayız. Bir diğer hedefimiz birlik, beraberlik ve uyum içerisinde tamamen şeffaf bir yönetim anlayışı ile altyapılarımızdan futbolcu yetiştirerek Türk sporuna kazandırmak olacak”dedi.

Tarık Cansız’ın listesi şu isimlerden oluşuyor:

Kadir ŞENLER

Volkan YILDIRIM 

Yusuf ÇELİKKURAN 

Naci ATABEY

İbrahim GÜMÜŞ

Durmuş BAYLAN

Gökhan DERİNKESİCİ

Kerim AKSOY

Hakan İLBEYİ

Hüseyin ALAKAŞ

Metehan POLAT

Harun TUTCU

Kenan YAMAN

Şenol BİLİMLİ

Zafer BÜYÜKSOY 

Zafer ÇALIŞIR

Bilal KOÇER

Erdoğan ALTUNTAŞ

Olcay SEÇİLİR

Haber: Erol Eftekin

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...