Pazartesi, Eylül 07, 2020

İstanspor'un ilçesi değişti


Pendik bölgesinde faaliyet gösteren İstanspor, el değiştirerek Küçükçekmece ilçesinin Sefaköy semtine taşıdı.

2013 yılında Pendik’in Yenişehir mahallesinde kurulan sarı-kırmızı-siyah renklere sahip İstanspor bir süredir faaliyet göstermiyordu. Kulüp, özellikle Fatih ilçesindeki faaliyetleriyle tanınan futbol adamı Cihan Bilgiç’in başkanlığında Küçükçekmece’de yeni bir sayfa açacak.

"Türk futboluna yatırım yapacağız"
Amatörün Dünyası’ndan Hakan Ertürk’e konuşan Cihan Bilgiç İstanspor’un daha öncede altyapılarda çok önemli bir misyon üstlendiğini, kendilerinin de aynı çizgide yollarına devam edeceklerini belirterek şöyle devam etti: “Bugün ülkemiz gibi tüm dünyanın yaşadığı durum ortada. Burada liglerden bahsetmek yerine size şunları söyleyebilirim, biz Türk futboluna yatırım yapacağız. Buradan bizim bir yetiştirici takım olarak yolumuza devam edeceğimizi anlamışsınızdır. Üst yaş kategorilerinde mücadele edeceksek bile bunu kendi öz kaynaklarımızla yapacağız. Bugünkü koşullarda liglerin başlaması zor gibi görünüyor. Çalışmalarımızı U13 ve U11 kategorileri üzerine yoğunlaştırarak pandemi sürecinin geçmesini bekleyeceğiz“ dedi.


Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...