Çarşamba, Eylül 16, 2020

İstanbul'da bir tesis daha bakıma girdi


Küçükçekmece  Belediyesi, İnönü Gençlik Spor Tesisleri’nin fiziki sorunlarını çözmek için kapsamlı bir bakım çalışması başlattı.

Küçükçekmece’nin İnönü Mahallesi’nde uzun bir süredir artık işlevini yitirmiş halde olan İnönü Gençlik Spor Tesisleri’nde başlayan çalışmalar kapsamında kale direkleri söküldü, etrafı çevreleyen çitler toplandı, yenilenecek zemin için eski çimin söküm işlemleri de başladı. Tesisler, çalışmaların tamamlanmasının ardından daha modern bir görünüme kavuşacak

İnönü Mahallesi Muhtarı Sedat Keskin, “Mahalledeki gençlerin spor yapmak için kullandığı İnönü Spor Tesisleri’nin bakımı planlanan program doğrultusunda bir buçuk ayda  tamamlanacak. Bakım çalışmaları sonrası halkımızın ve spor kulübümüzün daha sağlıklı bir şekilde spor yapabileceği İnönü Gençlik Spor Tesisleri örnek bir tesis haline gelecek” diye konuştu. 

Tesisten, mahallenin amatör kulübü Küçükçekmece İnönüspor başta olmak üzere çevre kulüpler ve mahalle gençleri faydalanıyordu.

Haber: Yılmaz AktepeHiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...