Pazar, Ekim 13, 2019

Tahtakale Kartalları SK için tarihi maç


2019 Eylül ayında kurulan Tahtakale Kartalları SK ilk resmi maçına bu hafta sonu çıktı.


Avcılar ilçesine bağlı Tahtakale Mahallesi sınırları içindeki Ispartakule Futbol Okulu bünyesinde kurulan Tahtakale Kartalları SK, ilk resmi maçında U12 Ligi'nde Bezirganbahçespor ile karşılaştı. Avcılar ekibi maçta ilk golü bulsa da sahadan 2-1 yenik ayrıldı.

Maç sonunda açıklama yapan Avcılar Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat “Yeni kurulan Kulübümüzün ilk maçıydı, her şeyden önce maçı iyi futbol oynamamıza rağmen yenilen takım olduk. Futbolcularımızın ilk maçta ortaya koydukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Teknik anlamda eksiklerimiz olmasına rağmen yüreğimizi ve isteğimizi ortaya koyarak  sahada en iyi şekilde mücadele ettik. Hepimiz bu maçta neler başarabileceğimizi gördük. En iyisi değiliz ama çok çalışıyoruz. Desteğini hiç bir zaman bizden esirgemeyen Avcılar Belediyesi'ne, Kulüp Yönetimi ve sporcu velilerimize çok teşekkür ederiz" dedi.

Haber: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...