Cumartesi, Ekim 26, 2019

1. Amatör Lig 26 Ekim 2019 Cumartesi Sonuçları


İstanbul 1. Amatör Lig'de günün sonuçları haberimizin devamındadır...



2. Grup
12.30 Esenyurtspor - Hadımköyspor 1-3
14.00 Çiftlikköyspor - Gazitepespor 2-1
14.00 İzzettinspor - Güzelcespor 4-3
14.30 Merkez Kayaşehirspor - Gökçealispor 0-3
16.30 Anadolu Esenyurtspor - Esenyurt Acarspor 2-2

4. Grup
12.30 Davutpaşaspor - İzzetpaşaspor 7-3
12.30 Mimarsinanspor - Gelişimspor 4-1
14.00 Bağcılar Gün.Spor - Esenlerspor 0-1
14.30 Sefaköy Kartalspor - Muradiye GB 3-1
18.30 Bahçelievler İY - Bahçeköyspor 6-0

6. Grup
12.30 Başakşehir Kartalspor - Güneşlispor 1-1
12.30 Seyrantepe Yeşilcespor - Bahçelievler Olimpikspor 0-5
14.00 Tozkoparan Birlikspor - İkitellispor 2-2
14.30 Zaferspor - Kumkapı Sarıçubukspor 3-0
15.00 Vardarspor - KK Mevlanaspor 1-0

8. Grup
10.30 Kastamonuspor - Olimpiyatspor 4-1
12.30 Halil Rıfat Paşaspor - Akatlarspor 3-0
14.00 Yeşilova Esnafspor - Esenayspor 3-0
15.00 Kilyosspor - Merkezefendispor 2-1
16.00 Rumeli İY - Çankırı Marufspor 2-3

10. Grup
12.00 Mahmutbeyspor - Merterspor 2-0
14.00 Ayazağaspor - Siirt Yavuzselimspor 4-1
14.30 Çeliktepespor - Damlaspor 2-1
16.30 Tophane Tayfunspor - Cankurtaranspor 1-3
00.00 Söğütlüçeşme Birlikspor - Ulutepespor 0-3 h

12. Grup
10.45 Galataspor - Şirinevlerspor 3-1
13.00 İstanbulspor - Tepebağ Kültürspor 2-2
16.00 Sultanmuratspor - İst.Gümüşhanespor 0-2
00.00 Emirganspor - Kentyıldızspor 0-3 h

14. Grup
12.30 Maltepe Yıldızspor - Sitespor 2-1
14.00 Taşdelenspor - Çavuşoğluspor 0-1
14.30 Yeldeğirmenispor - Sapanbağlarıspor 1-3
15.00 Sultanbeylispor - Kanlıcaspor 2-3

16. Grup
12.30 Esenkentspor - Aydınlıspor 0-0
13.00 İstanbul Esnafspor - Adalarspor 3-1
15.00 Kartal Yunusspor - Üsküdar Anadoluspor 1-0
16.00 Yamanspor - Pendik K.Pınarspor 5-3

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...