Perşembe, Şubat 08, 2018

Siirt İstanbul Yavuzselimspor'dan transfer şov

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubu’nda mücadele edecek olan Siirt İstanbul Yavuzselimspor ara transferde yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekti. Fatih ekibi, ara transfer açıldığından bu yana 16 ismi kadrosuna kattı.


Sarı mavili Fatih ekibi Kuştepespor’dan Çağrı Sancar, Arnavutköy Belediyespor’dan Uğur Öten, Ferhad Rehber ve Furkan Berk Çalışkan ve Hibetullah Meşhur, İstanbul Güngörenspor’dan Engin Yıldız, Kurtköyspor’dan Fethullah Saklı, Çapaspor’dan Hasan Korkmazyürek, 1877 Alemdağspor’dan Volkan Olgun Tüzün ve Halide Edip Adıvarspor ile sözleşmesini fesh edip amatöre dönen Fatih Taşdelen’i transfer etti.


Siirt İstanbul Yavuzselimspor ayrıca grup aşaması bitmeden önce, ara transfer açılınca Turhalspor’dan Emrah Bıdık ve Okan Akgül, Ramispor’dan İhsan Can Kuşdoğan, Başakşehirspor’dan Ramazan Balkan, İstanbul Sahilspor’dan Muhammet Balcı, 1926 Bulancakspor’dan Semih Göçmen’i renklerine bağlamıştı.


Muhabir: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

'Fenerbahçe, Trabzon'un yüz akıdır!'

Trabzon denince akla elbette hemen Trabzonspor gelmekte... Ancak kentin futbol tarihi, bordo-mavililerden çok öncesine dayanmakta...