İstanbul Süper Amatör Lig'de 14 Aralık 2014 Pazar günü oynanacak karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.
2.GRUP
14.00 Hadımköy-Ortaçeşme (Hadımköy) 0-1
14.00 Çayırbaşı-Kuştepe (Çayırbaşı) 1-0
14.15 Kadırga-Kartaltepe (Namık Sevik) 2-1
14.15 Çekmeköy-Bağcılar (Alemdağ) 2-1
14.15 Selvispor-Alibeyköy (Merkezefendi) 1-3
14.15 Kartal Bulvar-Sütlüce (Bulvar Stadı) 4-1
4.GRUP
12.30 Vardar-Sanayi Mahallesi (Namık Sevik) 1-2
14.00 Selimpaşa-Gazi Mahallesi (Silivri) 0-0
14.00 Rami-Kurtköy (Eyüp Bld.Rami) 1-0
14.15 İstanbul Sinop-Paşabahçe (Metin Oktay) 1-1
14.15 Bakırköy-Çankırı Maruf (Bakırköy Bld.1 Nolu) 1-0
14.15 Zeytinburnu Yıldız-Dudullu (Hasan Doğan) 1-1
5.GRUP
10.45 Kocamustafapaşa-Ayazağa (Namık Sevik) 4-3
14.15 Güneşli-Ömerli Köyü (Mahmutbey) 0-4
6.GRUP
13.00 Sultanbeyli-Osmaniye İstiklal (Sultanbeyli 75.Yıl) 1-0
14.00 İTÜ-İçerenköy İdman Yurdu (Ayazağa Atatürk) 3-1
14.15 Yeşilova Esnaf-Şile Yıldız (Yeşilova Kemal Aktaş) 2-2
14.15 Güngören-İstanbul Bayburt (Bakırköy Bld.2) 2-1
12.30 Silivri Alibey-İstanbulspor (Silivri) 0-3 (dün)
14.15 Ortaköy-İstanbul Malatya (Çilekli) 4-1 (dün)
8.GRUP
12.30 Yeşilköy-Galata (Bakırköy Bld.1 Nolu) 1-0
14.00 Yıldırım Bosna-Gürpınar (Arnavutköy Bld.) 1-9
14.00 Alibeyköy Parseller-Adalar (Alibeyköy) 1-0
14.15 Çeliktepe-Kaynarca (Seyrantepe) 1-1
10.00 Sarıyer Yeni Mahalle-Nişantaşı (Çayırbaşı) 4-3 (dün)
2.GRUP
14.00 Hadımköy-Ortaçeşme (Hadımköy) 0-1
14.00 Çayırbaşı-Kuştepe (Çayırbaşı) 1-0
14.15 Kadırga-Kartaltepe (Namık Sevik) 2-1
14.15 Çekmeköy-Bağcılar (Alemdağ) 2-1
14.15 Selvispor-Alibeyköy (Merkezefendi) 1-3
14.15 Kartal Bulvar-Sütlüce (Bulvar Stadı) 4-1
4.GRUP
12.30 Vardar-Sanayi Mahallesi (Namık Sevik) 1-2
14.00 Selimpaşa-Gazi Mahallesi (Silivri) 0-0
14.00 Rami-Kurtköy (Eyüp Bld.Rami) 1-0
14.15 İstanbul Sinop-Paşabahçe (Metin Oktay) 1-1
14.15 Bakırköy-Çankırı Maruf (Bakırköy Bld.1 Nolu) 1-0
14.15 Zeytinburnu Yıldız-Dudullu (Hasan Doğan) 1-1
5.GRUP
10.45 Kocamustafapaşa-Ayazağa (Namık Sevik) 4-3
14.15 Güneşli-Ömerli Köyü (Mahmutbey) 0-4
6.GRUP
13.00 Sultanbeyli-Osmaniye İstiklal (Sultanbeyli 75.Yıl) 1-0
14.00 İTÜ-İçerenköy İdman Yurdu (Ayazağa Atatürk) 3-1
14.15 Yeşilova Esnaf-Şile Yıldız (Yeşilova Kemal Aktaş) 2-2
14.15 Güngören-İstanbul Bayburt (Bakırköy Bld.2) 2-1
12.30 Silivri Alibey-İstanbulspor (Silivri) 0-3 (dün)
14.15 Ortaköy-İstanbul Malatya (Çilekli) 4-1 (dün)
8.GRUP
12.30 Yeşilköy-Galata (Bakırköy Bld.1 Nolu) 1-0
14.00 Yıldırım Bosna-Gürpınar (Arnavutköy Bld.) 1-9
14.00 Alibeyköy Parseller-Adalar (Alibeyköy) 1-0
14.15 Çeliktepe-Kaynarca (Seyrantepe) 1-1
10.00 Sarıyer Yeni Mahalle-Nişantaşı (Çayırbaşı) 4-3 (dün)
11 yorum:
Kocamustafapaşa 4-3 Ayazağa MS
MS Kocamustafapaşa 4-3 Ayazağaspor
Güneşli : 0 - 1 : Ömerli
Dk.6
Güneşli : 0 - 2 : Ömerli
Dk.41
Sariyer yenimahalle 4-3 yendi admn
Güneşli : 0 - 3 : Ömerli
Dk.47
Güneşli : 0 - 4 : Ömerli
Dk.70
Cayirbasi kustepe 1_0 cayirbasi kazandi mac sona erdi
SALDIR BAĞCILARIM
BAŞIN ÖNE EĞİLMESİN ALDIRMA AYAZAĞA ALDIRMA,EN BÜYÜK SEN DEĞİLMİSİN ALDIRMA AYAZAĞAM ALDIRMA...O SAHADI 11 YÜREKLİ İNSANA HELAL OLSUN PARASIZ PULSUZ SADECE SEMTİ İÇİN OYNAYAN O GENCECİK PIRIL PIRIL ÇOCUKLARA HELAL OLSUN HEPİNİZE.KOSKOCA SEMTİ NE HALE GETİRDİLER,EY YÖNETİM EY BAŞKAN SİZ O KOLTUĞU BOŞ BIRAKIN ALLAH AŞKINA BIRAKIN YETER ARTIK.HERKESE İNAT BÜTÜN ZORLUKLARA İNAT BİZ BU LİGDE KALACAĞIZ,BOZULACAK BÜTÜN OYUNLAR GİDECEKSİZ BU SEMT TAKIMA SAHİP ÇIKAR SİZ KAVEDE OKEY OYNAMAYA DEVAM EDİN.AYAZAĞALILAR...
Alibeyköyüm son virajıda döndü
Yorum Gönder