Cumartesi, Nisan 20, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...




1. Grup
15.00 Akörenspor-Seymenköyspor (Silivri) 0-3 h (Akören sahaya çıkmadı)
15.00 Kabakçaspor-Terkosspor (İhsaniye) 3-3
15.00 Prestij Atletik-Kavaklıspor (Güzelce) 0-3
--.-- Çakılköyspor-Celaliyespor 0-3 h
--.-- Yeşilkentspor-Istrancaspor 3-0 h




3. Grup
15.00 Öz Nakkaşspor-Yalıköyspor (Hadımköy) 5-2
17.00 Çeltikköyspor-Çantaköyspor (Silivri) 0-4
--.-- B.Düzü Demirspor-Gençobaspor 3-0 h
--.-- İhsaniyespor-S.Mimarsinanspor 0-3 h


5. Grup
13.00 Zekeriyaköyspor-Bağcılarspor (Çayırbaşı) 0-2
15.00 S.Çeşme Birlikspor-Çırçırspor (İFA) 0-3
15.00 Fişekspor-Öz Yavuzselimspor (İBB GOP) 5-2
15.00 Taksimspor-Kemerburgazspor (Feriköy) 2-1
--.-- Ispartakulespor-Harmantepespor 0-3 h



7. Grup
15.00 Feshanespor-Alemdarspor (Rami) 1-4
15.00 Mollaaşkıspor-GOP Barbarosspor (N.Sevik) 3-0
15.00 Sefaköyspor-Ayazağa Esenspor (S.Kartal) 2-3
15.00 MK Paşaspor-Şafak 76 SK (Avcılar) 3-2
16.30 Esenkent İY-Teraziderespor (Esenyurt) 1-1



9. Grup
12.30 Şehzadebaşıspor-B.Paşa Demirspor (Güngören) Yağmur yağışı sonrası saha zemininin futbol oynamaya müsait olmaması nedeniyle ertelendi.
15.00 Piyalepaşaspor-Şenlikköy GB (Beyoğlu) 4-3
15.00 Y.Güneşspor-Ulusspor (H.Doğan) 6-1
16.30 Bağcılar Cemspor-Samatyaspor (Mahmutbey) 1-4
--.-- İ.Atakentspor-A.Gümüşpalaspor 3-0 h



11. Grup
12.30 Muratpaşaspor-Z.Burnu 1957 (İBB B.Paşa) 1-1
15.00 Öz Yarımburgazspor-Yeşilcespor (Etap) 4-0
15.00 İTÜ-Yenişehirspor (İTÜ Ayazağa) 0-3
18.00 Abbasağaspor-Es.Gümüşhanespor (Çilekli) 4-0
--.-- Kadimspor-G.Doğuşspor 3-0 h



13. Grup
13.00 Ceylanspor-Balıkyoluspor (İBB GOP) 10-2
14.30 Haznedarspor-Balkanspor (Güngören) 0-4
15.00 Özgenspor-Bağcılar G.Gücü (Cebeci) 2-1
15.00 Altınayspor-Sütlücespor (Mimarsinan) 2-10
17.00 Kilyosspor-Abidei Hürriyetspor (Kilyos) 2-0



15. Grup
12.00 Kuzguncukspor-Sancaktepe Bld (Beylerbeyi) 3-1
14.00 Harb İşspor-Feneryoluspor (Gülsuyu) 3-2
15.00 Heybeliadaspor-Aydınlıspor (Bulvar) 0-0'ken 55. dakikada hakem tarafından tatil edildi.
16.00 Poyrazköy Gençlikeli-M.Rauf LSK (Beykoz) 1-0
--.-- Rasathanespor-Kartal Atlasspor 3-0 h



17. Grup
12.30 Taşdelenspor-M.Kültürspor (Alemdağ) 6-0
12.30 Bostancıspor-Çavuşoğluspor (Başıbüyük) 5-2
16.00 Örnekspor-D.Güneşspor (Başıbüyük) 3-1
18.00 V.Tayfunspor-Ü.Altınşehirspor (Selimiye) 7-2
18.30 Yenisahraspor-A.Arenaspor (Esatpaşa) 0-1




19. Grup
14.30 Hekimbaşıspor-Altınordu İY (Dudullu) 4-4
14.30 İyi Gençlik-S.Yeşilsahaspor (Sarıgazi) 6-1
16.00 Esenkentspor-Güllübağlarspor (Gülsuyu) 0-5
16.30 Esatpaşaspor-A.Üsküdar SK (Esatpaşa) 3-1

Hiç yorum yok:

KK Mevlanaspor'da Elçi güven tazeledi

İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Kazım Karabekir Mevlanaspor'un genel kurulunda Murat Elçi yeniden başkanlığa seçildi.