İstanbul 2.Amatör Liginde 5. hafta müsabakaları, bugün 9 grupta oynanan karşılaşmalarla son buldu. Maçların skorları haberin devamında yer almaktadır.
1.Grup
10:00 Gümüşpınar – Seymenköy (Çatalca) 4-3
12:00 Gökçeali – Yeşilpınar (Çatalca) 0-0
14:00 Kabakça – Esenyurt Gümüşhane (Çatalca) 1-1
16:00 Subaşı – Haraççı Beldesi (Çatalca) 1-2
16:00 Esenyurt Örnek İ.Y – Dağyenice (Esenyurt Bld.Stadı)
12:00 Çeltik – Kumburgaz (Silivri) 4-2
14:00 Selimpaşa – Karacaköy Bld. (Silivri) 2-1
16:00 Alipaşa – Öz Nakkaş (Silivri)
16:00 TEM Terkos – Tepecik Anadolu (Arnavutköy Bld.)
16:00 Cevatpaşa – Zeytinburnu Yeşiltepe (Bayrampaşa Bld.) 2-0
16:00 Hamidiyespor – Çayırgücü (Kağıthane Bld.Nurtepe) 4-1
16:00 Talatpaşa – Ulusspor (Seyrantepe) 1-2
16:00 Topçular – Yeni Ufukspor (Eyüp Bld.Rami Stadı) 2-1
14:00 İstanbul Ünyespor – Sitelerspor (Albayrak) 4-1
16:00 Emirefendi – Kumkapı Sarıçubuk 81 (Beyoğlu Bld.Sütlüce) 2-3
16:30 Çayırbaşı Özkan – Güney Yıldızı (Sarıyer Bld. Çayırbaşı) 2-1
16:30 Uskumru Köyü SK – Çatalzeytin (Bahçeköy Orman Fakültesi) 1-2
13:00 Yavuz Sultan Selim – Kısırkaya (Fatih Mimarsinan) 1-0
14:00 Çankırı Maruf – Seyrantepe Yeşilce (Bayrampaşa Bld.) 1-1
14:30 Pınarspor – Sümerspor (Sarıyer Bld.Çayırbaşı) 5-2
15:00 Sultangazi Esentepe – Taşoluk (Zara Ekinli) 15-0
16:30 Cennet Barbaros – Şehremini (Küçükçekmece Yeşilova) 1-7
14:00 Küçükayasofya – Zaferspor (Namık Sevik) 2-2
16:00 Okyanus – Davutpaşa (Güngören) 1-2
16:00 Alibeyköy İmar – Özdoğan Yıldız (Alibeyköy) 0-1
16:00 Büyük Ümitler SK – Cihangirspor (Yıldıztabya) 1-4
16:00 Yenidoğan Güneş – Yenişehir (Zeytinburnu Hasan Doğan) 3-1
11:00 Çapa – Aksaray (Fatih Mimarsinan) 3-2
12:00 Güzelhisar – Balat Yeşilova (Namık Sevik) 1-1
16:00 Samatya – Sarıyer Yeni Mahalle (Namık Sevik) 1-3
16:00 Giresun Emeksan – Altınok (Albayrak Suni Çim) 11-0
12:30 Küçüksu Yeni Mahalle – Selami Ali Yeşil Saha (Spor Akademisi) 1-1
14:00 Esenkentspor – Ferahspor (Maltepe Bld.Başıbıyük) 3-5
16:00 Sapanbağları – Feneryolu (Kartal Yunus) 2-2
16:00 Başıbüyük – İcadiye (Maltepe Bld.Başıbüyük) 1-1
10:30 Elmalıspor – İst.Kemah (Spor Akademisi) 3-0
12:00 Acarspor – Örnekspor (Maltepe Bld.İdealtepe) 3-0
16:00 Cevizli Anadolu – Heybeliada (Kartal 75.Yıl Sahası) 1-1
16:30 Yenisahra – HARB-İŞ (İçerenköy Sahası) 2-1
Yerel Futbol Sitesi editörleri tarafından derlenmiştir
10 yorum:
Topçular 2 Yeni ufuk 1
iyi bir futbol vardı ama beraberlikle sonuclandı.. Cankırımarufun neydi o taraftarrıı yok böyle birşeyy ikinci amatörde nadir bir olayy...
ne taraftaı be 40-50 kişi organize olamamış! taraftar mı görmedik.. hava güzel stad evlerin arasında millet bi değişilik olsun diye gelmiş!
o bi deyişiklik olsun diye gelenlerin hepsi çankırılı ve maruflu futbol severler abartısız 1000 kişi vardı o statta yorum yapan arkadaş 40-50 kişi diyo 50 den sonra saymayı bilmiyo galiba
16 Gurubun sonnuçlarını alabilirmiyiz SELAMSIZ SK.
Arkadaşımızın yazdıgı kadar taraftar kitlesi vardı 1000 kişi olmasa bile ona yakınn bu güzel seyircilere tşkk....
selamsız
selamsızzzzz
bugün oynanan
S.ALİ YEŞİL SAHA-İCADİYE maçının sonucunu öğrenebilirmiyiz
Yorum Gönder