Perşembe, Şubat 02, 2023

Serkan Denge: Artık her maçımız final


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisi 37.Grubunun Lideri olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Teknik Sorumlu Serkan Denge sezonu şampiyon olarak kapatmayı çok istediklerini söyledi.

Hafta sonunda deplasmanda oynayacakları Yenisahra karşılaşmasının hazırlıklarına devam eden Sarı-Siyahlı takım iyiden iyiye şampiyonluk havasına girmiş durumda.

Boğaziçi ekibinde Takım Antrenörü Serkan Denge yaptığı açıklamada grupta son 4 haftaya girdiklerine dikkatleri çekerken, " Bu andan sonra her çıkacağımız maç bizim açımızdan bir final müsabakası anlamı taşımakta. Gerek futbolcu kardeşlerimiz gerek bizler bu süreci başarı ile tamamlayacağımıza inanıyoruz." diye konuştu.

Açıklamalarında Takım Yöneticisi Sedat Kaba ve Beykoz taraftarlarına yönelik mesajlar da veren Serkan Denge, " Sedat Kaba abimiz bizlere verdiği büyük destek ile hepimizin gönlünde farklı bir yer edindi. İnşallah bu desteğine Şampiyonluk Kupası ile karşılık vereceğiz. Öte yandan Büyük Beykoz taraftarları da bizleri içeride dışarıda hiçbir maçımızda yalnız bırakmıyorlar. Şampiyonluk coşkusunu hep birlikte yaşamak istiyoruz " dedi.

Beykoz 1908 A.Ş. U18 Yaş Takımının sırası ile Yenisahra ( D ), Üsküdar Salacak, Küplüce Gençlik ( D ) ve son haftada da Beykoz Stadında çıkacağı Taçspor karşılaşmaları bulunmakta. Öte yandan Sarı-Siyahlılar 1 haftayı da her takım gibi maç yapmadan geçecek.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

İshaklı, Şile Yıldız maçından 3 puan bekliyor

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği  TFF Bölgesel Amatör Ligde müthiş bir başarıya imza atan Beykoz İshaklıspor'da Cuma günü Beykoz Stadın...