Cumartesi, Ocak 21, 2023

Ortaçeşmespor'da keyifler yerinde


Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'ta temsil eden Ortaçeşmespor'da hafta sonunda oynanacak Gültepespor müsabakasının hazırlıkları devam etti.


Bordo-Beyazlı ekip deplasmanda yapılacak mücadeleden galibiyetle ayrılıp başarısını devam ettirmek istiyor.

Ortaçeşmespor'da Takım Antrenörü Salih Yılmaz yaptığı açıklamada, "İyi bir hava yakaladık, her geçen güzel ortaya koyduğumuz güzel futbol bizi ilk iki yarışında diri tutmakta. Grupta kolay maç yok, hele ki siz iddialı bir takım iseniz, rakiplerinizde daha fazla yenme isteği duyuyor. Bu sebeple her maçımıza aynı ciddiyetle çıkma mecburiyetimiz var ve futbolcu kardeşlerimiz de bunun fazlası ile bilincinde " diye konuştu.

MANGAL PARTİSİ SÜRPRİZİ YAŞANDI!

Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunda temsil eden Ortaçeşmespor'da Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Gültepespor müsabakasının son antrenmanı yapıldı.
Bordo-Beyazlı ekipte Beykoz Stadı Altyapı Halı Sahasında yapılan antrenmanın sonrasında takıma mangal sürprizi vardı...

Futbolcu, Teknik ve İdari kadronun katılım sağladığı etkinlikte tabiri caizse moral-motivasyon depolanmış oldu.

Ortaçeşmespor Kulübü Sportif Direktörü Salih Sargın'ın mangal başında da ustalığını gösterdiği etkinlik nedeni ile futbolcuların emeği geçenlere teşekkürleri vardı.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin etkinliğe gelemediğini hatırlattıktan sonra bu tür sürprizlere devam edeceklerini söylerken, " Ben bu sezon gerçekten de bizlere çok güzel futbol seyrettiren futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İlk iki yolunda en iddialı takımlardan biri olduğumuz zaten ortada. Yakaladığımız bu şansı iyi değerlendirmekte kararlıyız, hiçbir kötü sürpriz yaşamak da istemeyiz. Gültepespor maçı için bizde heyecanla beklemekteyiz. Öte yandan grupta takipçilerimizden İstanbul Bafraspor takımı ile İstanbul Anadolu maçından çıkacak skoru da kendi açımızdan önemsiyoruz. Bir kulağımızda  o maçta olmayacak desek yalan olur. Ben Ortaçeşmespor camiasına da bir mesaj iletmek istiyorum, artık final haftaları başladı, el birliği ile takımımız Yükselme Grubuna taşımalıyız. Bu sebeple verilen desteği arttırmaları takım üzerinde son derece güzel bir etki bırakacaktır " diye konuştu.

Haber: Talip Ercan  - ER HA

Hiç yorum yok:

İstanbul 1. Amatör Lig 3 Aralık 2023 Pazar Sonuçları

İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor....