Cumartesi, Ocak 28, 2023

Kavacıkspor haftayı hazırlık maçıyla geçirecek


TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grubundaki İstanbul temsilcisi olan Kavacıkspor'da 2.Yarı hazırlıkları devam ediyor. Yeşil-Beyazlı ekip bu kapsamda bugün İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grup takımlarından Selimiyespor ile bir hazırlık maçı yapacak.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki karşılaşma Saat 13.00'de başlayacak. Boğaziçi ekibinde Takım Teknik Sorumlusu Erdem Kodalak son resmi lig maçlarını 25 Aralık'ta oynadıklarına dikkatleri çekerken, " TFF BAL Liginde uzun bir ara yaşanırken biz Kavacıkspor olarak ikinci yarının ilk maçına diğer takımlara göre rakibimiz Akhisar Demirspor'un Ligden çekilmesi nedeni ile 1 hafta daha sonra çıkacağız. 5 Şubat'taki ikinci yarının ilk oynayacağımız maçına kadar 42 günlük bir süreden bahsediyorum. Tabii ki takımı hazır ve diri de tutmaya mecburuz. Hazırlık maçları ile konsantre kaybı yaşanmamasına gayret ettik. Yarın bu uzun aradaki son hazırlık maçımızı Selimiyespor ile yapacak ve artık yeniden ligin havasına döneceğiz " diye konuştu.

Kavacıkspor Takımından 2.Transfer Döneminde Furkan Ar, Yeşil-Beyazlı ekibin de yer aldığı grup takımlarından Yalova Altınova Belediyespor, Berkant Yaydan Bursa İnegöl Takımlarından Doğugücü Fk ile anlaşmaya varıp Kulüpten verilen izin doğrultusunda takıma veda etmişti.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Türkiye U15 Şampiyonası İstanbul elemeleri kuraları çekildi

Türkiye U15 Şampiyonası İstanbul elemelerinin kuraları bugün çekildi.