Cumartesi, Ocak 21, 2023

İstanbul 1. Amatör Lig 21 Ocak 2023 Cumartesi Sonuçları


 

İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...



1. Grup
14.00 K.Deniz İd.Oc.-Gazitepespor (B.Çekmece) 1-2
15.00 Gürpınarspor-Esenkent Gençlik (Gürpınar) 10-0
15.00 Güzelcespor-Hadımköyspor (Güzelce) 7-1
15.00 Çanakçaspor-Akörenspor (Çanakça) 7-3
15.00 Yeşilkentspor-Esenyurt Acarspor (Avcılar) 3-1




3. Grup

14.30 Taşolukspor-Kestanelikspor (Taşoluk) 4-4
15.00 Gökçealispor-Değirmenköy 1963 SK (İzzettin) 2-4
16.00 Anadolu Esenyurtspor-B.Gençordu (Hadımköy) 3-1
--.-- İstanbulspor-Selimpaşaspor 0-3 h
--.-- Tepecik Anadoluspor-Dağyenicespor 3-0 h



5. Grup
12.30 Arnavutköyspor-Etiler Kartalspor (Taşoluk) 0-3
13.00 Kanaryaspor-E.Adıyamanspor (Kanarya) 0-0
14.30 Yeşildirekspor-Altınyıldızspor (Yenikapı) 3-1
--.-- Karadolapspor-Bağcılar G.Gücü 3-0 h
--.-- Tepebağ Kültürspor-Piyalepaşaspor 3-0 h



7. Grup
11.00 Azimspor-Ulutepespor (Kanarya) 6-0
11.00 Merterspor-Kastamonuspor (Bakırköy 1) 0-4
12.30 İMÇ Sakaryaspor-Şafak 76 SK (Mimarsinan) 2-4
14.30 Esenayspor-Florya Asspor (N.Sevik) 2-0
14.30 Eroğluspor-25 Çatspor (H.Doğan) 1-3



9. Grup
12.00 YL Konaklarspor-Y.Güneşspor (İ.İnönü) 2-1
14.00 Sefaköy Kartalspor-Cevizlispor (Şenlikköy) 3-1
14.30 Fatih Hilalspor-E.Turgutreisspor (Mimarsinan) 4-0
15.00 Malkoçoğluspor-Ateştuğlaspor (Zara Ekinli) 1-1
15.00 Çayırbaşıspor-Abidei Hürriyetspor (Çayırbaşı) 2-1



11. Grup
12.30 HR Paşaspor-Güzelhisarspor (Y.Tunaoğlu) 3-3
13.00 Kocasinanspor-Ferahevlerspor (Bakırköy 1) 4-2
14.30 İst.Es.Tokatspor-Barışspor (S.Kartal) 2-1
14.30 Çeliktepe Ümitspor-Sağmalcılarspor (Y.Kemal) 3-2
--.-- Güneşlispor-Batı Trakyaspor 0-3 h



13. Grup
13.00 Gümüşsuyuspor-Adalarspor (Paşabahçe) 4-1
13.00 Dolayobaspor-V.Tayfunspor (Kartal 75.Yıl) 5-2
14.30 Ortadağspor-Yeldeğirmenispor (Sarıgazi) 1-4
15.00 M.Karayolları-Selamsızspor (Bulvar) 0-1
15.00 Maltepe Yıldızspor-Sarıgazispor (Başıbüyük) 2-2



15. Grup
10.00 Tuzla G.Birliği-Hekimbaşıspor (Orhanlı) 4-2
14.00 Kanlıcaspor-Kaynarcaspor (Kanlıca) 4-3
14.00 Fetih Kelkitspor-Elmalıspor (Esatpaşa) 2-1
15.30 Tunusbağıspor-1923 Esenkentspor (Selimiye) 2-1
16.00 Tuzla Şifaspor-Erenköy Acarspor (Orhanlı) 1-3
--.-- Kartal Yunusspor-S.Ziganaspor 0-3 h

2 yorum:

Adsız dedi ki...

F.hilal 1-0 onde

Adsız dedi ki...

F.hilal 2-0 oldu

Gazitepesporlu Zuma'ya teklif yağıyor

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'un Mısırlı futbolcusu Zuma'ya teklif yağarken Başkan Özal Gürkan "Mido'nun...