Pazar, Ocak 15, 2023

Gelişimspor'da hakeme tepki


İstanbul 1. Amatör Lig 8. Grup'ta yer alan Gelişimspor'da Başkan Kadim Taşbilek, hafta içi oynadıkları Ramispor maçıyla ilgili sitem dolu bir açıklama yayımladı.

Taşbilek Ramispor maçının ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul 1. Amatör Lig 8. Grup’ta hafta içi oynadığımız Ramispor maçının hakemi Hacı Ali Akbulut’u başarısız yönetiminden dolayı kınıyorum. Bir pozisyonda futbolcumuz rakip ceza sahası içinde sakatlandı, ambulans çağırıldı penaltımız verilmedi. Akabinde ofsayttan gol yedik. Hakemin kararlarıyla maçı çığırından çıkardığı, futbolcular arasında gerginliğe yol açtığını düşünüyoruz. Karşılaşma sonrası kendisinin yanına gidip maçı bu hale kendisinin getirtiğini, asaletli bir yönetim sergileseyri küfür ve tartışmaların olmayacağını dile getirdim. Hakemin gerek maç içindeki yönetimini gerek maç sona bize karşı yaklaşımını kınıyorum. Maçta TFF’yi temsil edecek bir gözlemcinin olmayışı da federasyonun eksikliğini gösterdi."

Hiç yorum yok:

Gazitepesporlu Zuma'ya teklif yağıyor

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'un Mısırlı futbolcusu Zuma'ya teklif yağarken Başkan Özal Gürkan "Mido'nun...